بیت کوین

بهترین راه های دریافت بیت کوین رایگان

راحت ترین راه های کسب بیت کوین رایگان

آیا می خواهید بدانید که از کجا می توان بیت کوین رایگان دریافت کرد؟ از نظر بسیاری از ما جستجوی بیت کوین مانند جستجوی غذاهای ارگانیک است. ما مزایای استفاده از آن ها را می دانیم اما با قیمت آن ها مشکل داریم پس دچار خود درگیری می شویم زیرا نمی دانیم چه باید بکنیم.

راحت ترین راه های کسب بیت کوین رایگان

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

همانند غذاهای ارگانیک برای بیت کوین نیز افرادی وجود دارند که نمونه های رایگان آن ها را عرضه می کنند.

همچنین هر جایی را که می نگرید یک کتابخانه می بینید اما فقط تعداد کمی از آن ها حاوی اطلاعات مفیدی هستند.

در صورتی که همه افراد فقط بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده و زندگی خود را وقف آن کرده باشند تاجران بزرگ سود زیادی کسب می کنند.

این اتفاق برای تاجران بسیار خوشایند است اما بعید است که رخ دهد. به احتمال زیاد افراد فقط در صورت لزوم یا به طور تصادفی خود را درگیر بیت کوین می کنند یا این که تمایل دارند مقدار کمی بیت کوین به دست آورند تا فرآیند معامله را آغاز می کننو.

قبل از این که در مورد به دست آوردن بیت کوین رایگان صحبت کنیم لازم است موضوعی را برای شما شفاف سازی کنیم:

راهی برای به دست آوردن ثروت بدون کار کردن یا سرمایه گذاری وجود ندارد

غیر ممکن است که با گشتن در چند سایت از بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنیم. با این حال گفته می شود ارزهای دیجیتال منحصر به فرد هستند از این جهت که فروشندگان هوشمند می توانند با عرضه پول از آن ها سود کسب کنند.

این کار برای سایر ارزهای دیجیتال امکان پذیر نیست زیرا نمی توانیم آن ها را به قدر کافی تقسیم کرد.

به طور کلی اپراتور معمولا کمتر از یک سنت دریافت می کند. اگر آن ها مجبور باشند به شما یک سنت یا بیشتر دهند راهی برای سودبخش بودن این کار وجود ندارد.

دریافت بیت کوین رایگان راهی برای ثروتمند شدن نیست. همچنین به معنای این نیست که فرد از زمان خود بیشترین بهره را می برد اما در صورتی که وقت آزاد داشتید و تمایل پیدا کردید مقداری بیت کوین اضافه کسب کنید پس با ما همراه باشید.

The Blockchain Game

از زمان انتشار این نوشتار شاید سرگرم کننده ترین راه به دست آوردن بیت کوین رایگان Bitcoin Flapper بود که در حال حاضر کنار گذاشته شده است.

کمپانی اداره کننده این بازی دیگر این کار را انجام نمی دهد و فقط بر روی برنامه های آیفون با عنوان های مختلف که به نظر می رسد نمی توان بیت کوینی از آن ها به دست آورد ظاهر می شود اما گزینه های دیگری در گوگل پلی استور وجود دارند که جایگزین این بازی شده اند و Blockchain Game معروف ترین آن هاست.

می توانید با تایید دو مرحله ای اطلاعاتی که شامل آدرس ایمیل و آدرس بیت کوین شما می شوند در این بازی ثبت نام کنید.

این بازی هر هفته به شما بیت کوین می دهد.

لازم به ذکر است که مانند بیشتر بازی های رایگان این بازی نیز تبلیغات زیادی دارد زیرا بدین طریق می توانند به دیگران بیت کوین عرضه کنند.

بیت کویت فاست ها (هر آن چه که بیت کوین عرضه می کند) و بازی های بیت کوین رایگان می توانند راهی برای اشتراک گذاری تبلیغات سودمند باشند.

بازی Blockchain Game سرگرم کننده، چالش برانگیز و اندکی اعتیاد آور است.

وقفه های مکرری که به دلیل تبلیغات در این بازی ایجاد می شود ایده آل نیست اما اجتناب ناپذیر است.

با رسیدن به بالاترین مرحله بیشترین پاداش را می توانید کسب کنید.

باید فرض کنید که این بازی بر پایه مهارت است.بازی های قدیمی مانند Bitcoin Aliens نیز بیت کوین رایگان عرضه می کنند.

حتما بخوانید: بیت کوین چیست؟

برنده شدن اولین مرحله و کسب بیت کوین رایگان آسان است اما مراحل بعدی آن مستلزم این هستند که بلوک را مستقیما بالای مرحله پیشین قرار دهید.

این کار مشکل است زیرا بلوک به خودی خود حرکت کرده و در هر مرحله حرکت آن سریع تر می شود.

پس از هر ده مرحله گزینه ای برای خارج شدن یا ادامه دادن دریافت می کنید.اگر نتوانید یک بلوک را به درستی بر روی دیگری قرار دهید گزینه تماشای یک تبلیغ کوتاه برای شما ظاهر می شود.

Pop Bubbles

بازی سرگرم کننده دیگری که برای دستگاه های اندروید موجود است Bitcoin Popper نام دارد.

این بازی بیشتر به صورت ماشین های اسلات انجام می گیرد و امکان این که یک پاداش ۰٫۰۰ دریافت کنید کاملا وجود دارد.

این بازی آپدیت های پولی را نیز عرضه می کند از قبیل ارائه زمان بیشتر برای هر مرحله.

بازی بیت کوین رایگان

این امر باعث می شود که این بازی نسبت به سایت های فاست و بیت کوین رایگان محبوبیت کمتری داشته باشد اما به طور کل از تبلیغات کمتری برخوردار است.

برای برنده شدن باید چند ستاره را که با یکدیگر مطابقت دارند دریافت کنید. هنگامی که سه ستاره دریافت کردید برای هر ستاره دیگری که به دست می آورید پاداش بیشتری می گیرید.

انجام بازی Bitcoin popper در نگاه اول بسیار سخت به نظر می رسد اما با تلاش می توانید برنده شوید.

پس از این که چند مرتبه بازی کردید باید چند دقیقه صبر کنید تا بتوانید مجددا بازی کنید. به نظر می رسد کمپانی اداره کننده این بازی فقط مسئولیت این بازی را بر عهده دارد بنا براین هنگامی که تعداد بازیکنان بیشتر شود (شهرت زیادی پیدا کند) کمپانی پاداش بیشتری را با سرعت بیشتر عرضه می کند.

در هر صورت این بازی هم اکنون از جمله بازی هایی است که شانس شما را برای دریافت بیت کوین رایگان بالا می برد.

نکته: اگر گوشی شما به دلیل این بازی با مشکل مواجه شد کافیست دکمه پاور را به مدت چند ثانیه فشار دهید تا منوی معمول گوشی در پایین نمایشگر ظاهر شده و به صفحه اصلی بروید.

کتاب خواندن راهی برای دریافت بیت کوین رایگان

ممکن است سایت PadBooks.Com را که توسط گروهی از افراد با پشتیبانی Bitcoin Aliens مدیریت می شد به خاطر داشته باشید.

عملکرد آن مانند یک فاست معمولی است با این تفاوت که در عوض خواندن کتاب های کلاسیک پاداش دریافت می کنید.

این یکی از جالب توجه ترین روش های عرضه پول رایگان است زیرا به کاربر این فرصت را می دهد تا در عوض این که تنها حوا محور کپچا بچرخد و چند دکمه را فشار دهد درگیر روش های متنوع تری شود.

Roll and Ball

این بازی جدید برای کسب بیت کوین رایگان از سایر بازی ها روان تر اجرا می شود. در دو ورژن این بازی می توانید ۱۰ یا ۴۰ درصد از تبلیغات را دریافت کنید.

گزینه ۱۰ درصد بی واسطه است اما گزینه ۴۰ درصد مبنی بر سودهای تبلیغات آینده می باشد.

در این بازی باید یک توپ را با استفاده از گوشی خود در اطراف یک میز گردش دهید تا تمامی سکه های روی میز را جمع کنید.

مراحل جدید مشکل تر بوده و موانعی را بین توپ و سکه ایجاد می کنند اما محدودیت زمانی وجود ندارد.

پس از انجام هر مرحله یک ویدیوی تبلیغاتی پخش خواهد شد. تعداد برندگان کم است اما در صورتی که مدت زمان زیادی باشد که این بازی را انجام می دهید شانس شما برای برنده شدن بیت کوین رایگان افزایش می یابد.

بازی تاس

بیشتر وب سایت های تاس کاربر را قادر می سازند از مقداری موجودی رایگان ولو بسیار کم برخوردار باشد تا بازی را با آن آغاز کند.

از جمله سایت هایی که این کار را انجام می دهند می توان به PrimeDice و ۹۹۹Dice اشاره کرد.

در صورتی که بسته به محل زندگی خود بازی های واقعی را انجام می دهید می توانید علیرغم محل زندگیتان از پولی که رایگان به دست می آید صرف نظر کنید.

احتمال این که استراتژی های تاس را جستجو کنید و مقداری ارز رایگان دریافت کرده و آن ها را در صورت تمایل به سرمایه گذاری به مقدار قابل توجهی پول نقد تبدیل کنید نیز وجود دارد.

پیش از این پایه گذار این بازی ۰٫۰۰۰۰۵ از طریق فاست دریافت کرده و آن را به ۱ بیت کوین که در آن زمان بیش از ۳ دلار ارزش داشت تبدیل کرد.

بیت کوین فاست های قابل اطمینان

بیت کوین فاست چیست؟

بیت کوین فاست یک سیستم پاداش دهی است در آن کاربران در برنامه ای شرکت دارند که به آن ها مقداری کمی بیت کوین تحت عنوان Satoshis داده می شود که معادل سنت های یک بیت کوین کامل است (یک صدم از یک میلیون بیت کوین).

کاربران در ازای انجام وظایف سخت در یک وب سایت یا برنامه (معمولا تکمیل کردن یک کپچا یا بازی های آنلاین) Satoshis دریافت می کنند.

چه میزان بیت کوین انتظار می رود که به دست آورد؟

پاداش معمول هر عمل زیاد نیست.معمولا زمان زیادی می برد تا به اندازه کافی بیت کوین جمع آوری شود. به طور متوسط مقداری که هر روزه دریافت می شود حدود ۱ دلار USD است.

میزان متوسط پاداش به دست آمده بسته به فاست بسیار تصادفی است.

فاست ها معمولا ادعاهای زیادی دارند با این وجود برخی از رایج ترین فاست ها به طور تصادفی پاداش زیادی را تحت عنوان حق کمیسیون یا به دلیل این که یک رئیس بزرگ را مغلوب کرده اید برای شما در نظر می گیرند.

حتما بخوانید: خرید بیت کوین با پی پال

چگونه می توان از یک بیت کوین فاست پول به دست آورد؟

فاست ها شهرت خود را همانند Hubpages.com به واسطه اشتراک گذاری تبلیغات با کاربران به دست آورده اند.

از آن جایی که تبلیغ کنندگان در هر صفحه تغییراتی را ایجاد می کنند، مدیر فاست دریافت بیت کوین رایگان را در ازای یک وظیفه خاص در میان کاربران توزیع می کند.

هدف نهایی این است که کاربران حفظ شوند و تا جایی که امکان دارد وقت خود را صرف انتقال محتواها برای نمایش بیشتر تبلیغات کنند.

چگونه می توان بیت کوین رایگان به دست آورد؟

در حالی که می توانید میزان Satoshis خود را مشاهده کنید یک پروژه فاست پاداش شما را تا زمانی که به یک میزان معین برای پردازش پرداخت نرسیدا باشید عرضه نخواهد کرد.

تمامی این رویکردها به کیف پول بیت کوین شما بر می گردند. در این جا باید ارز دیجیتال خود را از یک صرافی بیت کوین به پول نقد تبدیل کرده یا با بیت کوین های خود محصولات آنلاین را خریداری کنید.

خرید محصولات می تواند یک راه حل کم هزینه باشد زیرا می توانید بعدها آن ها را به ازای دلار بدون نیاز به پرداخت کارمزد تراکنش به فروش برسانید.

آیا بیت کوین فاست ها از روش خریدهای کلاه برداری به شمار می آیند؟

یک طرح شایع به خودی خود کلاه برداری نیست.اما از زمان ایجاد بیت کدین فاست ها توسط Gavin Andresen در سال ۲۰۱۰ پروژه های تقلبی زیادی به منظور ارائه خدمات ظاهر شدند.

از آن جایی که بیت کوین یک ارز دولتی نیست تراکنش ها به صورت ناشناس انجام می شوند و روشی برای بازداشتن فاست های آنلاین از پرداخت به کاربرانشان وجود ندارد.

این نوع روش های کلاه برداری معمولا با شکست مواجه می شوند زیرا از سرمایه کافی برای پرداخت به تمامی کاربران برخوردار نیستند.

برای مثال Bubblews.com از زمانی که دیگر تبلیغاتش کیفیت کافی را نداشتند برنامه های خود را که بر روی بیت کوین فاست ها اجرا می شدند متوقف کرد.

خطر دیگری که متوجه فاست ها در مورد بیت کوین رایگان می باشد هکرهایی هستند که بیت کوین ها را با هک کردن سیستم می دزدند.

از آن جایی که تراکنش های بیت کوین غیر قابل برگشت هستند حفاظت از آن ها در مقابل هکرها کاری دشوار است.

در هر حال بیت کوین فاست های قابل اطمینانی در بازار وجود دارد که قدمت زیادی داشته و از کاربران زیادی برخوردار هستند.

بیت کوین فاست معروف

بیت کوین فاست های فراوانی وجود دارد اما همانند هر چیزی مشابه همدیگر نیستند به همین دلیل ما ۱۰ بیت کوین فاست معروف را به شما برای دریافت بیت کوین رایگان معرفی می کنیم.

بیت کوین فاست

از آن جایی که امکان تغییر در این فاست ها وجود دارد نمی توانیم به طور قطع بگوییم که کارآمد هستند اما در صورت تمایل بهتر است آن ها را امتحان کنید.

لازم به ذکر است که پاداشی که دریافت می کنید به عوامل مختلفی از قبیل آگهی بستگی دارد.

۱٫Milli:Milli یکی از بهترین فاست ها به شمار می آید زیرا علاوه بر این که پاداش زیادی را دریافت می کنید در صورت معرفی آن به دیگران از حق کمیسیون نیز برخوردار خواهید شد. به خش کامنت Milli نیز بسیار فعال است و به کامنت های شما ظرف مدت ۲۴ ساعت رسیدگی می شود.

۲٫Bitcoin Alien: برخی فاست ها این فرصت را برای شما فراهم می کنند که هر یک ساعت مقداری بیت کوین کسب کنید اما Bitcoin Alien به طور متوسط بیشترین میزان بیت کوین یعنی ۴۳۰۰ Satoshis را برای شما فراهم می کند.

همچنین نیازی نیست وظایف سختی مانند تکمیل کردن نقشه ها را انجام دهید.

در عوض باید افراد بیگانه را بکشید و به ازای هر یک نفری که می کشید بیت کوین به دست می آورید.

۳٫Bonus Bitcoin: در واقع این وب سایت متشکل از مجموعه ای از حدود ۲۰ بیت کوین فاست متفاوت است.

بسیاری از فاست ها شما را وادار می کنند قبل از تکرار یک وظیفه مدت زمانی را (حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه) را منتظر بمانید اما در این سایت می توانید به راحتی به یک فاست جدید بروید.

برخی کاربران می توانند هر یک ساعت ۴۰۰۰۰ Satoshis کسب کنند. بدین ترتیب این فاست یکی از فاست هایی است که بیشترین پرداخت را دارد.

۴٫Bitcoin Zebra: یکی از قدیمی تربن بیت کوین فاست ها به شمار می آید. هر چند دقیقه یک بار باید به گورخر غذا دهید.

می توانید پرداخت ها را برای Faucetbox یا کیف پول Xapo خود دریافت کنید. همچنین برای این فاست قدیمی یک برنامه بسیار فوق العاده ارجاع نیز وجود دارد.

مقاله مشابه: بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین

۵٫Bitcoinker:  این فاست پیش از این به Bitcoin Zebra شبیه بود اما بعدها تغییراتی در آن ایجاد شد و اکنون شبیه به Milli می باشد.

پرداخت ها نسبتا بالا هستند و از حق کمیسیون نیز می توانید برخوردار شوید همچنین در صورتی که مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید پاداش می گیرید.

۶٫Robotcoin: توصیف کردن دقیق Robotcoin چندان ساده نیست زیرا در ازای از بین بردن ربات ها پاداش می گیرید.

در مراحل بالاتر باید با ربات های قوی تری مبارزه کنید. اگر بتوانید قوی ترین ربات را شکست دهید (که کار آسانی نیست) ۱۰۰۰۰۰۰ Satoshis به دست می آورید.

۷٫Wonderland Coin: بمنظور دریافت بیت کوین رایگان با غذا دادن به موجودات می توانید هر ۲۰ دقیقه یک بار کیف پول خود را با ۵۰۰۰ Satoshis پر کنید.

لازم به ذکر است که این فاست در عوض ضمانت پاداش زیادی را عرضه می کند.

شما در اصل موجودات دیجیتالی Wonderland را غذا می دهید و در ازای آن پاداش می گیرید. هرچه که موجودات بیشتری را غذا بدهید پول بیشتری دریافت می کنید. همچنین در صورت استفاده زیاد از این فاست نیز به شما پاداش داده خواهد شد.

۸.Moon Bitcoin :Moon Bitcoin یکی از شناخته شده ترین بیت کوین فاست ها در وب سایت ها می باشد. همانند بیشتر بیت کوین فاست ها این فاست نیز دارای تبلیغات است اما می توانید هر یک ساعت هزاران Satoshis کسب کنید.

همان طور که می توانید تصور کنید مقدار پول با گذشت زمان افزایش می یابد همچنین می توانید تصمیم بگیرید که هر چند وقت یک بار پاداش کسب کنید تا بدین طریق پول شما در اکانت ها باقی نماند.

۹٫Satoshis City: در Satoshis City باید برای به دست آوردن بیت کوین یک کپچا را حل کنید.

اما برخی افراد از حل کردن کپچا واقعا نفرت دارند و کشتن بیگانگان یا غذا دادن به موجودات را ترجیح می دهند اما در این سایت می توانید هر ده دقیقه ۴۰۰ Satoshis به دست آورید.

۱۰٫Satoshos Quiz: از جمله سایت هایی که این عنوان را دارند به شمار می آید “آیا می خواهید یک میلیونر شوید؟”.

در این فاست در ازای پاسخ درست به سوال ها پول نقد دریافت می کنید همچنین در آن یک زمان سنج وجود دارد بنابراین نمی توانید پاسخ سوالات را از گوگل پیدا کنید یا دست کم باید این کار را به سرعت انجام دهید.

اگر از جمله افرادی هستید که به این نوع چالش های علمی علاقه دارند پس این فاست را از دست ندهید.

بهترین راه های دریافت بیت کوین رایگان
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن