خرید بیت کوین

آموزش خرید بیت کوین با پی پال

انواع راه های خرید بیت کوین با پی پال

امروزه یکی از بزرگترین مشکلات بیت کوین، سختی در بدست آوردن آن است. اگرچه در سال های اخیر شرکت پی پل (PayPal) شرایط را برای بیت کوین مساعد ساخته است، اما با این حال هنوز هم پیدا کردن محلی موثق برای خرید بیت کوین با پی پال مشکل است. چرا پی پل این اجازه را به بیت کوین نمی دهد؟ مسئله ساده است. در ادامه به بررسی این روش خرید بیت کوین میپردازیم.

بررسی راه های خرید بیت کوین با پی پال

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

مورد های بازپرداختی بی شماری پیش آمده که کلاهبردار در آن از شما بیت کوین می خرند و سپس ادعا می کنند چیزی دریافت نکرده اند. بدین صورت آن ها پول و بیت کوین خود را حفظ می کنند. در این مقاله شیوه هایی برای خرید بیت کوین با پی پال بیان شده اند.

خلاصه مقاله راه های خرید بیت کوین با پی پال :

  1. سایت Virwox را باز کنید.
  2. با پی پل، مقداری پول به حساب خود واریز کنید.
  3. در بورس SLL/USD، SLL بخرید.
  4. توسط SLL ها خریداری شده در بورس SLL/USD، بیت کوین بخرید.
  5. بیت کوین های خود را پس بگیرید.

از طریق eToro، توسط پی پل بیت کوین بخرید ( تمام کشور ها به جز آمریکا)

نکات مثبت: کارمزد های نسبتا پایین، روش های متنوع پرداختی

نکات منفی: در آمریکا قابل دسترس نیست، شما صاحب واقعی بیت کوین ها نیستید

ساده ترین روش برای خرید بیت کوین با پی پال از طریق شرکت eToro است. اما فقط برای اهداف محدود. در حالی که این پلتفورم به شما اجازه می دهد تا توسط پی پل، بیت کوین بخرید، اما نمی توانید از حساب خود برداشت کنید یا برای دیگران بیت کوین بفرستید.

بلکه فقط می توانید بیت کوین های خود را به دیگر ارز های حکومتی ( مانند دلار یا یورو) تبدیل کنید. در سخنی دیگر، eToro به شما اجازه می دهد تا بیت کوین سرمایه گذاری کنید، به جای اینکه بیت کوین واقعی بخرید. اگرچه، این شرایط بزودی تغییر می کند زیرا eToro در حال بازگشایی یک بورس است.

حتما بخوانید: انواع کیف پول های بیت کوین کدامند؟

این روش برای کسانی که می خواهند از نواسانات قیمت سود ببرند و نیازی به بیت کوین های واقعی ندارند، ساده ترین و ارزان ترین روش است. اما اگر به بیت کوین ها نیاز دارید تا چیزی بخرید یا برای بقیه بیت کوین بفرستید، ادامه مطلب را بخوانید.

نکته مهم:

اگر از eToro استفاده می کنید، نیازی به کیف پول بیت کوین ندارید زیرا برای بیت کوین های شما تسهیلاتی ارائه نمی کنند. همچنین ارزهای دیجیتال به طور وسیعی در قیمت نوسان دارند و برای تمامی سرمایه گذاران مناسب نیستند.

تجارت ارز دیجیتال تحت نظارت چارچوب قانونی اتحادیه اروپا نیست، بنابراین در نظر داشته باشید که سرمایه شما در معرض خطر است.

استفاده از Virwox برای خرید بیت کوین با پی پال

نکات مثبت: روشی قابل اعتماد با سابقه

نکات منفی: کارمزد های بالا

تنها بورسی که مشکلات بازپرداختی مربوط به زورگیری خریدن بیت کوین توسط پی پل را حل می کند، Virwox است (Virtual World Exchange). Virwox این کار را با میانجیگری کارنسی یا ارز مجازی به نام SLL (Second Life Linden Dollars) انجام می دهند.

SLL یکی از بزرگترین ارز های مجازی امروزه است. از همه مهم تر این است که SLL می شود توسط پل پل خریداری شود

فرایند کار بسیار ساده است:

در جریان خرید بیت کوین با پی پال شما توسط پی پل SLL می خرید و آن ها را تبدیل به بیت کوین می کنید. همانطور که می بینید بیت کوین ها مستقیما فروخته نمی شوند، Virwox با این روش محدودیت های پی پل را دور می زند.

خرید بیت کوین توسط پی پال

به جای آن، Virwox توسط پی پل به شما SLL می فروشد (ارزی که حق فروختن آن را دارند) تا از ادعای باز پرداخت جلوگیری شود (برعکس بیت کوین). در ادامه فرایند دقیق آن را از اول تا آخر بررسی می کنیم:

قبل از اینکه شروع کنیم:

کارمزد ها و شرایط برای اولین سپرده در Virwox

برای سپرده اولیه، Virwox ذخیره سپرده را برای جلوگیری خطر بازپرداخت ها، از طریق پی پل یا کارت اعتباری، محدود می کند. در تصویر پایین محدودیت دقیق سپرده ها را بر اساس وبسایت  Virwox در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد:

این فرایند کارمزد تراکنش بیشتری نسبت به حالت معمول می برد. با این همه، شاید این فرایند، راه حل قانونی برای کسانی باشد که می خواهند از نواسانات قیمت برای جبران کارمزد های انتقال استفاده کنند.

Virwox تراکنش های کاربران جدید را برای ۲۴ ساعت به تاخیر می اندازد. این به این معنا است که ممکن است برای تکمیل شدن این فرایند دو روز صرف شود. اما باز هم از انتقال مخابراطی سریع تر است.

حتما بخوانید: استخراج بیت کوین چیست؟

اگر بعد از ۲۴ ساعت بیت کوین های خود را دریافت نکردید ( که بسیار پیش می آید) می توانید با  آدرس پایین به Viwox تماس بگیرید: support@virwox.com.

راهنمای مرحله به مرحله استفاده از Virwox

به سایت Virxow بروید و یک حساب رایگان درست کنید. در بالای گوشه سمت چپ روی لینک Not registered yet? کلیک کنید تا از این طریق حساب جدید خود را باز کنید مانند تصویر پایین:

در فورم داده شده، اطلاعات شخصی خود را بنویسید. آدرس ایمیل و نام کاربری خود را نیز تکمیل کنید. قسمت Avatar Name را روی گزینه No Avatar قرار دهید.

بقیه اطلاعات خواسته شده را نیز تکمیل کنید سپس روی گزینه Register کلیک کنید.

حساب خود را فعال کنید. زمانی که روی Register کلیک کردید، ایمیل تاییدیه با پسورد شما به ایمیل شما ارسال می شود. ایمیل را باز کنید و پسورد را کپی کنید سپس به Virwox دوباره ورود کنید.

نکته مهم: پسورد خود را تغییر دهید! پس از کلیک کردن بر روی لینک تاییدیه،از آنجایی که می خواهید از طریق وبسایت پول انتقال دهید؛ پیشنهاد می شود که مانند زیر پسورد خود را تغییر دهید.

نگران پیام «Your avatar connection has not been validated yet» نباشید زیرا نامربوط به کار ماست.

به یاد داشته باشید برای خرید بیت کوین با پی پال در حساب خود توسط پی پل سرمایه گذاری کنید. در سمت چپ روی قسمت Deposit کلیک کنید و سپس اکسپرس پی پل (PayPal Express) را انتخاب کنید. حساب خود را به دلخواه با کارنسی های USD/EUR با GBP پر کنید.

نکته: برای هر تراکنش هزینه ای از شما گرفته می شود. مطمئن باشید که از این هزینه ها برای انتقال پول به حساب یا برداشت آن آگاه هستید. می توانید از حسابگر هزینه های Virwox که برای تبدیل USD به بیت کوین (BTC) درست شده است استفاده کنید.

با USD، SLL بخرید. به قسمت “Exchange” > “USD/SLL” در سمت چپ صفحه (یا هر کارنسی دیگری. بستگی به نوع کارنسی دارد که در سپرده خود استافده کرده اید) بروید. SLL بخرید.

نکته: اگر هنوز سپرده ای نساخته باشید، صفحه ای مانند تصویر شما برای شما باز می شود که می گوید قبل از خرید SLL باید سپرده داشته باشید.

توسط SLL بیت کوین (BTC) بخرید. وقتی که SLL در حساب خود داشتید، به قسمت“BTC/SLL” بروید تا با SLL های خود بیت کوین بخرید.

نکته مهم: پس از این مرحله معمولا یک نظارت توسط Virwox انجام می گیرد. این نظارت ممکن است ۴۸ ساعت طول بکشد اما معمولا  ۶ ساعت طول می کشد.

بیت کوین های خود را برداشت کنید. در سمت چپ گزینه Withdraw را انتخاب کنید و بیت کوین ها را به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید.

خرید از طریق Virwox

آیا این روش واقعا کار می کند؟ بله. با در نظر گرفتن این جواب، ما ایمیل هایی از تعداد کمی از کاربران دریافت کرده ایم که قادر به گرفتن بیت کوین های خود نبوده اند.

پول آن ها به خودشان برگردانده شد. پس بله، این فرایند شاید کمی اذیت کننده باشد اما ما از این روش از سال ۲۰۱۳ استفاده کرده ایم و هنوز به مشکلی برنخورده ایم.

پیشنهاد ویژه: تاریخچه ارزهای دیجیتال

چه مقدار از سپرده من برای پرداخت کارمزد های انتقال مصرف می شود؟ خیلی ها این سوال را می پرسند. مهم است که بدانید که وقتی از طریق Virwox بیت کوین می خرید، درواقع شما دو تراکنش انجام می دهید.

USD به SLL و SLL  به BTC.  به این معنا که برای هر تراکنش باید هزینه ای پرداخت کنید.

مشکل اینجاست که هزینه های انتقال Virwox همیشه در حال تغییر است. به خاطر همین پیشنهاد می کنیم قبل از هر انتقال یا برداشت هزینه های آن را حساب کنید.

از طریق LocalBitcoin، خرید بیت کوین با پی پال را انجام دهید

نکات مثبت: دارای تعداد زیادی فروشنده از سراسر جهان

نکات منفی: کارمزد های بالا، احتمال کلاهبرداری

LocalBitcoin برخلاف Virwox و eToro، جایی مانند بازار است که فروشنده ها و خریدار ها به صورت مستقیم باهم ارتباط دارند.

به نوعی، وقتی شما از LocalBitcoin استفاده می کنید، در واقع دارید با یک انسان واقتی معامله می کنید.

این به این معناست که باید حواستان به اعتبار فروشنده باشد و برای هزینه تراکنش ها، فروشنده ها معمولا کارمزد بالایی را قرار می دهند (اغلب حتی بیشتر از Virwox) از آنجایی که ریسک بازپرداخت های کلاهبرداری وجود دارد.

یکی از مزیت های استفاده LocalBitcoin این است که شما فورا بیت کوین های خود را دریافت خواهید کرد

راهنمای مرحله به مرحله استفاده از LocalBitcoin

ایده آل خود را وارد کنید. اول از همه به سایت LocalBitcoin بروید و مقدار بیت کوینی که می خواهید بخرید و کشوری که می خواهید از آن بیت کوین بخرید را وارد کنید.

از آنجایی که LocalBitcoin در اصل برای این ساخته شده است که افراد حضوری باهم معامله کنند، پس جست و جوی جهانی برای در آن وجود ندارد که خود یک عیب است.

بیت کوین و پی پل

در انجام خرید بیت کوین با پی پال این به این معناست که هیچ راهی برای دیدن تمام فروشنده ها در سراسر جهان که می خواهند بیت کوین بفروشند و پی پل را قبول کنند، نیست.

شما باید با هر جست و جو فقط یک کشور را بررسی کنید و بن ترتین همه آن هارا جست و جو کنید تا سوژه مورد نظر را پیدا کنید.

فروشنده خود را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، شما لیستی از فروشنده های قابل دردرس می بینید، حال می توانید یکی یکی آن ها را بررسی کنید. در تصویر پایین مشخصاتی که باید بررسی کنید را می بینید:

حتما بخوانید: طرز کار بیت کوین چگونه است؟

امتیاز بازخورد: زیر نام فروشنده نوشته شده است. پیشنهاد می شود با فروشنده هایی معامله کنید که امتیاز بازخورد بالایی دارند.

محدودیت های معامله: همه فروشنده ها محدودیت مقدار فروش بیت کوین دارند.

پنجره پرداخت: این پنجره پس از شروع معامله، مقدار زمانی که باید در آن پول انتقال دهید و پرداخت را کامل کنید را نشان می دهد.

این نکته بسیار مهم است که شرایط فروشنده مورد نظر برای معامله را در سمت راست پنجره بخوانید. در پایین یک مثال از این پنجره را می بینید:

بعضی از فروشنده ها از خریدار خواستار یک اعتبار هستند تا از کلاهبرداری و دزدی جلوگیری کنند. این به این معناست که شاید مجبور باشید بریا بدست آوردن اعتبار چندین تراکنش کوچک انجام دهید.

معامله را تکمیل کنید. زمانتی که فروشنده خود را پیدا کردید، فقط مقدار بیت کوینی که می خواهید بخرید را وارد کنید؛ سپس روی گزینه Send trade request کلیک کنید.

بسیار مهم است که تمامی ارتباطات را از طریق LocalBitcoin انجام دهید و ترجیحا از خدمات وکالتی (که خودکار برای تمامی معامله های آنلاین فعال می شود) آن ها استفاده کنید.

در حالی که ممکن است به صورت کلی این روش سریع تر از خرید از طریق Virwox باشد؛ اما ممکن است زمان زیادی برای پیدا کردن فروشنده مناسب و بدست آوردن اعتبار صرف کنید.

یک نکته دیگر این است که ممکن است کارمزد ها بسیار بالا باشند (حتی تا ۳۰ درصد سپرده می تواند کارمزد آن باشند)

از طریق Wirex، خرید بیت کوین با پی پال صورت بگیرد

نکات مثبت: کارمزد های منصفانه

نکات منفی: زمان زیادی صرف کامل شدن معامله می شود (حدود ۱۰ روز)

شرکت Wirex به کاربران کارت های حساب فیزیکی و مجازی بیت کوین می دهد. مانند هر کارت حساب دیگری، می توانید از کارت Wirex برای حساب پی پل خود استفاده کنید.

راهنمای مرحله به مرحله استفاده از Wirex

یک کارت مجازی یا فیزیکی از Wirex سفارش دهید. به سایت Wirex بروید. روی گزینه Request new card کلیک کنید و نوع کارت دلخواه را انتخاب کنید. خرید بیت کوین توسط پی پال از طریق هر دو کارت، فیزیکی یا مجازی، امکان پذیر است.

یک کارت مجازی هزینه ای در حد ۳$ دلار دارد. این نوع کارت برای این فرایند کافی است.

کارت حساب جدید را به حساب پی پل خود متصل کنید و صحت آن را تایید کنید. در حساب پی پل خود، به “Wallet” > “Add a card”

 بروید و کارت حساب مجازی بیت کوین جدید خود را اضافه کنید.

زمانی که کارت اضافه شد، شما باید صحت آن را تایید کنید. برای اینکه صحت کارت خود را تایید کنید، باید میانگین حداقل ۳$ در آن داشته باشید تا پی پل بتواند حل الزحمه خود را از حساب شما برداشت کند.

پس از گرفتن حق الزحمه، یک کد چهار رقمی در کنار تراکنش در حساب Wirex خود خواهید دید. این کد چهار رقمی، یک پین تاییدیه برای کارت پی پل شما است.

بمنظور خرید بیت کوین با پی پال باید به حساب پی پل خود، پول واریز کنید.

پیشنهاد ویژه: ارز دیجیتال چیست؟

از حساب پی پل خود برداشت کنید و به حساب Wirex خود امنتقال دهید. به قسمت “Wallet” > “Withdraw funds” بروید و سپس قابلیت Withdraw funds to your card را انتخاب کنید.

مطمئن شوید که کارت Wirex خود را انتخاب کرده اید. تکمیل برداشت ممکن است تا ۷ روز طول بکشد تا در حساب Wirex ظاهر شود.

با کارت حساب Wirex خود بیت کوین بخرید. حالا که در کارت Wirex خود سپرده دارید، می توانید با آن بیت کوین بخرید.

این فرایند خرید بیت کوین با پی پال ممکن است برای زمان زیادی طول بکشد. از آنجایی که تایید کارت Wirex با پی پل زمان می گیرد و برداشت از حساب نیز، بسته به جایی که زندگی می کنید، تا ۷ روز طول می کشد.

خرید بیت کوین با پی پال از طریق Paxful

نکات مثبت: دارای تعداد زیادی فروشنده از سراسر جهان

نکات منفی: کارمزد های بالا، احتمال کلاهبرداری

Paxful نسخه کوچک تر و کمتر شناخته شده LocalBitcoin است. یک سیستم هماهنگ است که به کاربران اجازه می دهد با هر چیزی بیت کوین بخرند (برای مثال کارت هدیه سایت آمازون،  کارت اعتباری اسکایپ و غیره) فرایند خرید بیت کوین در Paxful بسیار آسان است:

یک حساب بسازید روش پرداخت و مقدار بیت کوین برای خریدن را انتخاب و معیین کنید.

فروشنده خود را انتخاب کنید. شما می توانید به صورت دستی فروشنده موردنظر خود را انتخاب کنید. یا می توانید این کار را به Paxful بسپارید تا بهترین فروشنده را برای شما پیدا کند.

پیشنهاد ویژه: ارز دیجیتال بیت کوین کش چیست؟

وقتی که معامله را شروع کردید، یک چت آنلاین با فروشنده برای هر دو شما محیا می شود. بدین ترتیب می توانید روی مراحل نهایی معامله توافق کنید.

بیت کوین های فروشنده به سپرده سایت انتقال می یابند، تا وقتی که شما نیز پرداختی خود را تکمیل کنید، سپس به حساب شما اضافه خواهند شد. یادتان باشد که اگر در مدت زمان مشخصی (معمولا ۳۰ دقیقه) معامله را تکمیل نکردید، معامله به صورت خودکار کنسل می شود.

استفاده از پی پل توسط Coinbase دیگر وجود ندارد

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند این روش امکان پذیر است، اما از این به بعد امکان آن وجود ندارد. در گذشته، Coinbase به کاربران اجازه می داد تا از سپرده USD خود برداشت کنند و به حساب های پی پل خود انتقال دهند.

به هر حال، از تاریخ فبریه ۲۰۱۸، Coinbase این امکان را غیر فعال کرده است؛ و دیگر هیچ راهی برای اتصال حساب پی پل به حساب Coinbase وجود ندارد.

آموزش خرید بیت کوین با پی پال
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن