اتریوم

روش های استخراج اتریوم

صفر تا صد استخراج اتریوم

اگر به دنبال آشنایی با راه های استخراج اتریوم هستید و یا میخواهید اطلاعات بیشتر در این باره کسب کنید مطالعه این مقاله به شما توصیه میشود.

راه های استخراج اتریوم

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

شبکه اتریوم بلاکچین خاص خودش را دارد. تمام تراکنش های انجام شده با استفاده از اتریوم باید توسط ماینرها انجام شود. به همین دلیل است که مدتی طول می کشد تا اتری که برای کسی می فرستید به او برسد.

تراکنش باید تایید و درون بلاکچین اتریوم قرار داده شود. این فرایند تایید اثبات کار نامیده می شود. وظیفه شما به عنوان یک ماینر، اطمینان از این مسئله است که هیچ کس تقلب نمی کند.

برای اطمینان از معتبر بودن تراکنش در استخراج اتریوم ماینرها معادلات ریاضی پیچیده ای را حل می کنند. هنگامی که یک ماینر این معادله را حل کرد، با استفاده از زبان کامپیوتر به تمام دیگر استخراج کننده ها می گوید: “آهان، فهمیدم! من عددی که تمام این مدت به دنبال آن بودیم را پیدا کردم”.

تمام ماینرهای دیگر درست بودن عدد را بررسی می کنند و در صورتی که ۵۱% آن ها با درست بودن آن موافق بودند، یک بلوک جدید به بلاکچین اضافه می شود.

این بلوک جدید شامل تمام تراکنش هایی است که در حال حاضر تایید شده اند و ماینری که عدد را یافته است، پاداش می گیرد.

پس از آن ماینرها شروع به حل یک مسئله ریاضی جدید برای تایید بلوک دیگری از تراکنش ها می کنند.

سه روش استخراج اتریوم

خب، اکنون که موارد بالا را گفتیم، شما استخراج اتریوم را چگونه آغاز می کنید؟

سه راه برای استخراج اتریوم وجود دارد.

 • استخراج استخری ( توصیه می شود )
 • استخراج انفرادی ( توصیه نمی شود )
 • به کارگیری سرویس استخراج ابری ( توصیه نمی شود )

استخراج استخری در استخراج اتریوم

 استخراج اتریوم در یک استخر ساده ترین و سریع ترین راه برای آغاز است. شما با دیگران کار می کنید. تمام کسانی که در یک استخر واحد استخراج می کنند موافق هستند که چنان چه یکی از آن ها عدد رمز را پیدا کند، پاداش را با هم به اشتراک بگذارند.

این که غالبا چگونه بلوک ها را می یابند و پاداش ها را تقسیم می کنند به اندازه استخر بستگی دارد. با این حال، تمام استخرها یکسان نیستند. این ها مواردی هستند که باید پیش از پیوستن به استخر در نظر بگیرید:

 • اندازه استخر
 • حداقل پرداخت
 • هزینه استخر

چرا اندازه استخر استخراج ارز دیجیتال اهمیت دارد؟

خب، پاسخ کوتاه این است که با افزایش تعداد افرادی که استخراج می کنند، شانس به دست آوردن پاداش هم افزایش می یابد. با این حال، با ملحق شدن بیشتر افراد به استخر، پاداش های بیشتری بین آن ها تقسیم می شود.

شما باید پیش از یافتن یکی از بهترین ها برای کامپیوتر خود، استخرهای مختلف را امتحان کنید. پیوستن به استخرهای استخراج ارز دیجیتال معمولا گزینه ای ایمن تر است.

ممکن است در ازای هر یک بلوک پاداش کم تری دریافت کنید، اما دست کم هیچ وقت یک روز یا یک هفته بدون پاداش نمی مانید.

حتما بخوانید: اتریوم چیست؟

شما باید به حداقل پرداخت هم نگاه کنید. حداقل مقدار پرداخت کم ترین مقدار اتری است که پیش از آن که به کیف پول شما فرستاده شود، برای استخراج به آن نیاز خواهید داشت.

اگر حداقل پرداخت ۱ ETH باشد، لازم است که پیش از گرفتن ارز دیجیتال، به مدت طولانی در همان استخر بمانید. استخرهای دارای پرداخت حداقلی زیاد برای شما سودآور نیستند.

باید سعی کنید برای استخراج اتریوم استخرهایی با تعداد کمی پرداخت حداقلی بیابید. شما می خواهید بدون این که مجبور باشید وقت خود را برای مدت طولانی برای یک استخر استخراج صرف کنید، تا جایی که ممکن است حقوق بیشتری دریافت کنید.

داشتن انعطاف پذیری برای تغییر جهت دادن میان استخرهای استخراج ارز دیجیتال مختلف ضروری است!

هر استخر در جریان استخراج اتریوم هزینه مربوط به خود را دارد. برای این که بتوانید به استفاده از استخر ادامه دهید، باید مبلغ اندکی را پرداخت کنید. این مبلغ به طور خودکار پرداخت می شود، بنابراین جای نگرانی نیست. پرداخت ها براساس % هستند و در ارز دیجیتالی که استخراج می کنید محاسبه می شوند.

مبلغی که باید پرداخت کنید معمولا از ۱% تا ۳% متغیر است. باید به دنبال استخری با هزینه ای حدود ۱% باشید، چرا که این استخرها بسیار معتبرتر از استخرهای با هزینه ۰% هستند.

راه اندازی یک استخر استخراج کاری تمام وقت است و محاسبه و فضای مرکز داده ارزان نیست. استخرهای با هزینه ۰% معمولا از طریق کمک های مالی پشتیبانی می شوند، این استخرها ممکن است نسبت به استخرهایی با هزینه ای برای پوشش قیمت ها دارای پایداری کم تری باشند.

در صورتی که هزینه استخر بیش از ۳% باشد، باید به دنبال استخر دیگری باشید.

استخراج انفرادی

استخراج انفرادی در استخراج اتریوم ممکن است به نظر ایده خوبی باشد. شما مجبور نیستید هیچ پاداشی را تقسیم کنید.

فقط کامپیوتر خود را روشن می کنید و اجازه می دهید تا پول زیادی برای شما ایجاد شود، درست است، خیر، درست نیست.

هنگامی که استخراج اتریوم انفرادی را انجام می دهید، درحال رقابت با دیگران هستید و فقط درصورتی که معمای ریاضی را اول حل کنید، پاداش ها را دریافت خواهید کرد

از آن جایی که با شبکه گسترده ای از افراد و شرکت های دارای منابع زیادی رقابت می کنید، غالبا باید خیلی خوش شانس باشید.

استخراج انفرادی در استخراج اتریوم فقط درصورتی سودآور است که منابع زیادی در اختیار خود داشته باشید، ما از بیش از ۱۰۰ کارت گرافیک صحبت می کنیم. داشتن این قدرت محاسباتی بالا معایب خودش را دارد. باید نگران موارد زیر باشید:

 • مشکلات گرمایش. درصورتی که دستگاه شما خیلی گرم شود، ممکن است خراب شود. اگر دستگاهتان خراب شود، معمولا ارزش تعمیر ندارد. شما نیازمند صرف هزینه بیشتر برای جایگزین کردن استخراج ریگ خود و برطرف کردن مشکل گرم شدن دستگاه خواهید بود.
 • تهویه. برای این که همه چیز به درستی کار کند، به فن های زیادی برای جابه جایی سریع هوا نیاز دارید. همان طور که گفتم گرمایش مشکل بزرگی است.
 • سر و صدا. همه فن هایی که می چرخند و دستگاه شما را خنک می کنند، سروصدای زیادی ایجاد می کنند. هنگامی که خیلی سریع حرکت می کند، صدای زیادی ایجاد می کند. معمولا به چیزی مثل یک گاراژ/انبار یا محلی دور از محل اقامتتان برای نگهداری وسایل خود ناز دارید.
 • هزینه های برق. داشتن تجهیزات بسیار زیاد، نیروی زیاد، و در همان زمان برق زیادی مصرف می کند. برای مثال، فقط با کارت گرافیک روزانه حدود ۳-۴ دلار برق مصرف می کنید. تصور کنید که آن ها را برای در رقابت ماندن به ۱۰۰ کارت ارتقا دهید. هزینه نیروی مصرفی آن ها می توان تا ۳۰-۴۰ دلار در روز افزایش پیدا کند.
 • فضا. داشتن مکانی برای ذخیره +۱۰۰ استخراج ریگ اتریوم چیزی نیست که برای بیشتر مردم در دسترس باشد.

استخراج ابری

زمانی که از استخراج ابری در استخراج اتریوم استفاده می کنید، به شخص دیگری هزینه می پردازید تا برای شما استخراج کند. این شیوه به این صورت است که شما زمان استخراج را از فرد دیگری اجاره می کنید و در عوض، آن ها تمام پاداش ها را به شما می دهند. استخراج ابری ارز دیجیتال ممکن است کمی گنگ به نظر برسد.

 • چرا کسی باید از تجهیزات استخراجش برای شما استفاده کند، درصورتی که می تواند از آن ها برای خودش بهره بگیرد؟
 • چرا شما درحالی که می توانید پول خود را برای تجهیزات سرمایه گذاری کنید و خودتان استخراج کنید، آن رابه شخص دیگری بدهید تا برایتان استخراج کند؟
 • چرا به جای پرداخت هزینه به کس دیگری برای استخراج ارز دیجیتال، پولتان را برای خرید آن صرف نمی کنید؟

و همه این ها سوالات معتبری هستند که باید ذهنتان را مشغول کنند. این بهتر یا بدتر از انجام کارها توسط خودتان نیست. بیایید مزایا و خطرات استخراج ابری اتریوم را بررسی کنیم.

بررسی مزایا و معایب استخراج ابری اتریوم

مزایا:

 • شما در مورد آسیب و خراب شدن هیچ وسیله ای مسئول نیستید. زمانی که به فردی که برای شما استخراج می کند پول می دهید، مقدار معینی از کاری را که باید انجام شود، می خرید و مسئولیت تمام هزینه های تعمیرات با شما نیست. با این حال، مراقب باشید، برخی شرکت ها هزینه های تعمیر و برق را دریافت می کنند. قراردادها را به دقت بخوانید و از این کار اجتناب کنید.
 • لازم نیست که مقدار قابل توجهی از تجهیزات پر سروصدا را در خانه یا انبار خود نگهداری کنید.

مضرات:

 • شما پول را از پیش پرداخت می کنید و درصورتی که بهای اتریوم کاهش یابد، شانس پس گرفتن پولتان را ندارید. و پایبند استخراجی که خریده اید می شوید
 • نمی توایند نرم افزاز یا سخت افزاری را که ارائه دهنده استخراج ابری از آن استفاده می کند را تغییر دهید.

استخراج ابری راهی ایمن برای ارائه دهندگان استخراج اتریوم است تا سود خود را برای تجهیزاتی که خریداری کرده اند، تضمین کنند.

قیمت ارز دیجیتال برای آن ها بی تاثیر است چون قبلا پول را به آن ها پرداخت کرده اید. بنابراین، زمانی که خدمات استخراج ابری را خریداری می کنید، مجبور نیستید با مشکلات مربوط به ساخت استخراج ریگ اتریوم خود روبرو شوید.

در یک وضعیت ایده آل، استخراج ابری نسبت به استخراجی که خودتان انجام دهید، سودآوری کم تری دارد. همچنین به جای استفاده از خدمات استخراج ابری، فقط می توانید اتریوم خریداری کنید.

نتیجه گیری درباره استخراج ابری

در حال حاضر، سعی کنید از خدمات استخراج ابری دور بمانید. اگر به سرمایه گذاری در سرویس های استخراج ابری تمایل دارید، از پول خود برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود استفاده کنید.

شما پاداش هایتان را بلافاصله دریافت خواهید کرد و چنان چه چیزی نادرست باشد، توانایی فروش ارز دیجیتال خود را خواهید داشت.

روش های استخراج اتریوم
امتیاز دهی به پست
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن