ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتالی نئو (Neo) چیست؟

بررسی ارز دیجیتالی نئو

اصطلاح “نئو” به معنی جدید یا تغییر یافته است. می توانید ارز دیجیتالی نئو را به عنوان Antshares، نام اصلی آن اطلاح کنید.

با فارس کریپتو همراه باشید.

منظور از ارز دیجیتالی نئو چیست؟

ارز Gas چیست؟

با تولید هر بلوک “نئو”، به صاحبان نئو، Gas داده می شود. همانند “اتر” با اتریوم، شما به استفاده از شبکه نئو و مجموعه خدمات آن نیاز دارید.

ارز دیجیتالی نئو یک پلت فرم اقتصادی هوشمند است (Antshares سابق) و به معنی جدید در زبان یونانی است. ارز دیجیتال نئو رشد بسیار خوبی داشته است و بسیاری از این ارز را به خاطر رشد انفجاری اش می شناسند و به همین دلیل به شهرت رسیده است. در حالی که وقتی به زیر پوسته آن نگاهی می اندازید میبینید که حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

ارز دیجیتالی نئو را اتریوم چینی می نامند که موارد پنهان بسیاری دارد، اما آن را کامل تر می کند.

سیستم ارز دیجیتالی نئو شامل موارد زیر است:

_سیستم تحمل خطای بیزانس مجاز (DBFT)_ این مجموع مکانیسم ( به جای اثبات کار یا اثبات سهام) است که به سیستم اجازه می دهد در برابر مشکل زنرال های بیزانس و حفظ این مجموعه، حتی اگر بعضی از اشکالات ساده مخرب را بشکند، مقاومت کند.

حتما بخوانید: آلت کوین چیست؟

Neo X این سیستم توانایی اجرا در بلاک چین های مختلف را فراهم می کند.

نئوی قراردادی_مکانیسمی برای ساخت قراردادهای هوشمندانه به صورت از قبل برنامه ریزی شده در محیط هایی با مقیاس و کارایی بالا، که با رمز پایه های قبلی ادغام شده اند. (برای مثال: C#، VB، NET، F#، JAVA، KOTLIN)

Neo FS یک مکانیسم رمزنگاری مبتنی بر شبکه برای حل مشکلاتی که نمی تواند توسط رایانه های کوانتومی حل شوند و در کل کوانتومی ندارد.

ارز دیجیتالی نئو اغلب اتریوم چین نامیده می شود. چرا؟

ارز دیجیتالی نئو چیست؟

ارز دیجیتالی نئو به عنوان یک “Public cloud” در نظر گرفته شده است و بخشی از استراتژی بسیار بزرگ توسط دولت چین در ایجاد پیش گامی به عنوان رهبر صنعت پلت فرم بلوک چین است. آنها می خواهند توسعه دهندگان، به طور کلی، از ابزارها و پلت فرم های خود استفاده کنند و اکوسیستم را توسعه دهند. در حال حاضر ما این تیم را با “city of Zion” می بینیم.

نقاط ضعف و نگرانی ها در مورد ارز دیجیتالی نئو

نئو دارای سکه های از پیش ماین شده به علاوه مدل های کانسپتی که به کاربران اجازه می دهد تا سکه های دیگر را هم ماین کند. نئو، سکه ها را طی رویدادی به نام ” croedfunding” عرضه کرد که به افراد برای سرمایه گذاری کمک می کرد، اما نئو هنوز هم از راه فروش درآمد زایی می کند. از آنجایی که هیچ ماین و مجوز نشانه گذاری وجود ندارد، این توزیع تا حد زیادی متمرکز است.

حتما بخوانید: بیت کوین کش چیست؟

نقاط قوت و فرصت برای ارز دیجیتالی نئو

نئو یک شرکت خواهر OnCHain است که در حال حاضر از نظر صنعت خدمات مالی ساخته شده است. اکنون با دولت چین و ژاپن همراه با شرکت های بزرگ از جمله Alibaba همکاری می کند.

نئو بیشتر از یک مدل public cloud با منبع باز عمومی محسوب می شود که جدا از onchain خواهد بود، اما همچنین می تواند با توجه به عملکرد زنجیره ای متقابل، همانطور که بیشتر با Neo X میبینیم، معاملات را انجام دهد.

Gas به شما برای نگهداری نئو پاداش می دهد

Gas همانند “اتر” با اتریوم، به عنوان سوخت برای استفاده از اکوسیستم عمل می کند. تفاوت آن با ارز دیجیتالی نئو این است که Gas وضعیت خاص خود را به عنوان یک نشانه داده است. ( مشابه با نشانه های STEEM، STEEMIT، دلارهای Steem، SBD)

Gas، گواه اثبات سهام برای هر بلوک نئو جدید است. عرضه نئو به ازای هر بلوک نیازمند Gas است است که هر ساله یک Gas کاهش پیدا می کند. سال دوم دو Gas خواهد شد، سال سوم سه تا و همینطور ادامه پیدا می کند. ( این کار تا زمانی که همه ۱۰۰میلیون Gas تولید شوند، ادامه پیدا می کند.) تا این که هیچ Gas ی برای تولید بیشتر باقی نماند.

نئو، Gas را برای دارندگان تولید می کند که برای استفاده در شبکه ارز دیجیتالی نئو و دیگر خدمات به آن نیاز است. این کار احتمالا تقاضای خرید و همچنین استفاده آن در اکوسیستم را بالا می برد که برای دارندگان بسیار خوب است. هر چه استفاده پروژه ها از شبکه نئو بیشتر باشد تقاضا برای Gas هم افزایش می یابد.

ارز دیجیتالی نئو (Neo) چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن