ارزهای دیجیتال

آشنایی با ارز دیجیتال آر چین

RChain چیست؟

توان عملیاتی تراکنش بیت کوین و اتریوم کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. این موضوع برای بیت کوین که تعداد تراکنش های آن در هر ثانیه بسیار پایین است بیشتر صدق می کند. در ادامه به بررسی ارز دیجیتال آر چین میپردازیم.

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال آر چین

در حال حاضر تعداد تراکنش های انجام شده در بیشترین حالت ممکن ۷ و ۱۰ تراکنش می باشد با این حال آمارهای شبکه معمولا ۳٫۵ الی ۴ تراکنش را در هر ثانیه نشان می دهند. در مقایسه با ۳۰۰۰ تراکنش Visa در هر ثانیه هنوز راه طولانی در پیش است.

احتمالا Lighting Network در این زمینه

تمهیداتی را در نظر خواهد گرفت.تا آن زمان بلاکچین به دنبال این است که توجه همگان را از بیت کوین و اتریوم به خود جلب می کند. ارز دیجیتال آر چین که زاییده افکار Greg Meredith ریاضی دان و مهندس نرم افزار می باشد یک روش محاسباتی است.

این تیم اهداف بسیار بلند پروازانه ای را در سر دارند اما همچنان منتظر هستیم که ببینیم تکنولوژی آن ها می تواند طبق قولی که داده اند عمل کند یا خیر. توزیع محتوا بر روی مقیاس فیس بوک و محاسبه توان عملیاتی تراکنش های Visaبه طور همزمان کار ساده ای نیست.

حتما بخوانید: ارز دیجیتال استلار چیست؟

اکنون این سوال به وجود می آید که چگونه این میزان از مقیاس پذیری فراهم خواهد شد؟ در حالی که فناوری بلاکچین یک ابتکار در هم گسیخته است اما به نظر می رسد که از روز اول با مسائل مربوط به مقیاس پذیری گره خورده است.

در حال حاضر مشخص نیست که چگونه تمامی این رویدادها به واقعیت می پیوندند اما می دانیم اولین پروژه نرم افزاری که از ارز دیجیتال آر چین بهره می برد در اواخر سال ۲۰۱۸ منتشر می شود. این ابزار Mercury نامیده خواهد شد و ملزم استفاده از RHoc ها، توکن های ICO محلی RChain خواهد بود.

با در نظر گرفتن این که فروش این توکن های ICO اخیرا آغاز شده است باید دید که سرانجام چه مقدار پول حاصل خواهد شد.تاکنون ۵ میلیون دلار آمریکا از چند سرمایه گذار جمع آوری شده است که یک نشانه مثبت می باشد.

در صورتی که پروژه همان گونه که تیم انتظار دارد به خوبی پیش برود هدف نهایی ۱۵ میلیون دلار آمریکا خواهد بود.

به علاوه فرد در هنگام خرید این توکن ها باید با چند تعهد قانونی موافقت کند. هر پشتیبان باید به طریقی به پروژه بپیوندد. برای مثال آن ها می توانند پیشنهاد دهند که مدل های مالی را بررسی کنند، یک گره را اداره کنند یا فعالیت اعتبار کد را اجرا کنند.

این یک موضوع منحصر به فرد است زیرا بسیاری از پروژه های سرمایه گذاری نیازی به مشارکت همگی خریداران ندارند.

به نظر می رسد که RChain در آینده با بلاکچین های عمومی و خصوصی سازگار خواهد شد.این امر مطمئنا میزان جدیدی از قابلیت سازگاری بین بلاکچین های مختلف را معرفی خواهد کرد.

اکنون که بلاکچین های مختلف زیادی در گردش هستند باید راهی پیدا شود که تمامی آن ها در یک جهت همراه با یکدیگر کار کنند.RChain می تواند راه حلی برای این قضیه باشد.

برخی افراد ممکن است پیش از این نام RChain را شنیده باشند زیرا طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار بر این بود که توسط پروژه  Synero مورد استفاده قرار گیرد.

این موضوع تعجب برانگیز نیست زیرا تا سال پیش Meredith CTO آن پروژه بود.با تمرکز کمپانی بر روی نحوه نظارت اقتصاد بر درآمدزایی استفاده از RChain تاثیراتی زیادی را به همراه دارد.

با این حال سهام داران Synero رای به برکناری Meredith از پروژه دادند زیرا او نتوانسته بود هیچ کد قابل اجرایی را ارائه دهد. RChain در حال حاضر به صورت مستقل به پیشرفت خود ادامه می دهد با این حال هنوز هم شبهه هایی در رابطه با عملکرد این کد وجود دارد.

اما با گذشت زمان مشخص می شود که این پروژه تا چه میزان موفق خواهد بود.

آشنایی با ارز دیجیتال آر چین
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن