ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال آیکون (ICON) چیست؟

What is ICON cryptocurrency?

طبق وب سایت آیکون، پروژه ی ارز دیجیتال آیکون قصد دارد با ساخت یکی از بزرگترین شبکه های غیر متمرکز در جهان Hyperconnect the World را ایجاد کنند.

با فارس کریپتو همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال آیکون

تیم آیکون برای انجام این کار یک پلتفرم گسترده را می سازد که بلاکچین های مختلف را قادر می سازد تا از طریق قراردادهای هوشمند با یکدیگر در ارتباط باشند. با حضور داشتن در آن چه که توسعه دهندگان ICON Republic می نامند، جوامع با استفاده از فناوری loopchain آیکون با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

هدف ارز دیجیتال آیکون فراهم کردن یک پلتفرم برای همه ی افراد در زمینه های مالی، امنیتی، بیمه، مراقبت سلامتی، تحصیل و صنایع بازرگانی می باشد تا بتوانند بر روی یک شبکه ی واحد با یکدیگر معامله و شراکت کنند.

حتما بخوانید: آلت کوین چیست؟

روش کار ارز دیجیتال آیکون به چه صورت است؟

آیکون با استفاده از پلتفرم loopchain خود با اکوسیستمی از جوامع بلاکچین در سرتاسر Icon Republic ارتباط برقرار کنند. Icon Republic همان طور که از نام آن پیداست به عنوان سر دسته ی دولت برای فدراسیونی از ساختارهای بلاکچین متفاوت و مستقل عمل می کنند بنا براین تصویر Icon Republic در هر جامعه ای بیانگر دولت آن است.

جوامع به واسطه ی نمایندگان جامعه (C-Rep) که با Nexus (بلاکچینی بر پایه ی loopchain که Icon Republic را تایید می کند) ارتباط برقرار می کنند تا به طور گسترده به Republic متصل شوند.

ارز دیجیتال آیکون

C-Reps در جایگاه پورتال های جوامع برای تعامل با Nexus و سایر جوامع از طریق Icon Republic فعالیت می کنند. بلاکچین هایی که از ارز دیجیتال آیکون استفاده می کنند می توانند ارزها را با استفاده از پلتفرم صرافی غیرمتمرکز (DEX( آیکون را در کجا می توان ذخیره کرد؟

ارز دیجیتال آیکون یعنی ICX یک توکن ERC20 است بنا براین هر کیف پول سازگار با اتریوم مانند Meta Mask ، Ledger Manos، My Ether Wallet و … از آن پشتیبانی می کنند. به علاوه آیکون قصد دارد وب، نرم افزار و کیف پول اندروید مخصوص به خود را راه اندازی کند.

حتما بخوانید: انواع کیف پول های بیت کوین

اگر ارز دیجیتال آیکون بتواند در دنیای واقعی نیز عملکرد خوبی داشته باشد امکان دارد این شبکه به یک کلید اصلی که قفل بلاکچین را به صورت تعامل متقابل باز کرده و سرویس ها را با صنایع موجود متصل می کند تبدیل شود.

گزارش رسمی این پروژه به طور واضح نحوه سازگاری آیکون با صنایع تاسیس شده مانند مراقبت سلامتی، تحصیل، تجارت، بیمه، بازارهای سرمایه و …شرح می دهد.

افراد نه تنها می توانند از ارز دیجیتال آیکون برای انتقال داده ها و تراکنش های وابسته به پول استفاده کنند بلکه می توانند از I.D. بلاکچین بر روی پلتفرم آیکون در جهت تایید هویت و افزایش میزان امنیت نیز بهره ببرند.

به علاوه پلتفرم صرافی غیر متمرکز آیکون برای کاربران امنیت بالقوه ای را فراهم می کند که کاملا جایگزین صرافی های قدیمی خواهد شد.هنگامی که تیم آیکون کیف پول مخصوص آیکون را منتشر کند، سرمایه گذاران و علاقه مندان می توانند مستقیما از نرم افزار، وب یا کیف پول موبایلی آیکون خود بدون نیاز به مراجعه به صرافی های مختلف معامله کنند.

ارز دیجیتال آیکون (ICON) چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن