ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال استالر لومنس چیست؟

آشنایی با Stellar Lumens

در وبسایت، استالر لومنس خودش را به عنوان یک منبع باز و زیرساخت پرداخت های توزیع شده معرفی می کند. همچنین اعلام می کند که مبنی بر این که جامعه بین المللی را به یک شبکه مالی جهانی قابل دسترس برای هر شخص تبدیل کند، ساخته شده است. ارز دیجیتال استالر لومنس این نیاز را برطرف می کند. بدین صورت که افراد، موسسات و سیستم های پرداخت را از طریق پلت فرم خود، نیز  متصل می شوند.

با فارس کریپتو سایت خبری آموزشی ارزهای دیجیتال همراه باشید.

بررسی ارز دیجیتال استالر لومنس

ضمن انجام این کار، تیم ارز دیجیتال استالر لومنس خواهان انجام معاملات پولی ارزان تر، سریع تر و قابل اطمینان تر نسبت به سیستم های فعلی نیز می باشد. علاوه براین پروتکل آن ها با استفاده از پرداخت های سود بخش تر آن سوی مرزها، مردم را از سراسر جهان متصل می کند.

نحوه عملکرد استالر بدین گونه است که: مانند بیشتر ارزهای دیجیتال دیگر این عبارت زیبا را باب روز می کند که نشان می دهد از ویژگی های عمده  فن آوری بلاک چین تشکیل شده است : عدم تمرکز زدایی.

در واقع پرتکل ارز دیجیتال استالر لومنس مانند پی پال یکپارچه تر و قابل انعطاف تر عمل می کند. برای شروع استفاده از استلار نیاز دارید تا پول نقد را درمحلی مطمئن در شبکه آپلود کنید. این محل مورد اعتماد شبیه بانک یا پی پال است که از پولتان نگه داری می کند و به کیف پول مجازی اعتبار می بخشد.

مقاله مشابه: ارز دیجیتال سیا کوین

ممکن است تعجب کنید که در وهله اول چرا نیاز به تبادل بدهی برای اعتبار بخشیدن با یک مکان مطمئن را دارید. عمدتا مکان های مطمئن به عنوان پلی به شمار می آیند، که برای هر پول تعیین شده و شبکه استالر خدمت می کنند.

معاوضه کردن این امکان را می دهد تا پولتان را به صورت رسمی به حساب عمومی استالر تبدیل نمایید.

این یکپارچگی در ارز دیجیتال استالر لومنس بدان منظور است که می توانید پول نقد را بی درنگ بدون این که منتظر انتقال بانکی باشید، به شبکه بفرستید. همچنین پرداخت های برون مرزی را ساده تر می کند.

مثلا می توانید پولتان را به برادر دور از وطن خود، بفرستید. اکنون می توانید از توازن اعتباری دلار خود استفاده نمایید. تا بدین ترتیب بتوانید پولتان را از طریق شبکه استالر ارسال کنید.

روش ارز دیجیتال استالر لومنس به طور خودکار دلار به یورو با استفاده از پایین ترین نرخ ارز تبدیل می کند و حساب برادرتان با مبلغ مبادله شده در یورو محاسبه می شود. پس از دریافت نقل و انتقالات، او می تواند پولش را از محل مطمئنی که با یورو تایید می شود.

محل ذخیره ارز دیجیتال استالر لومنس

اکثر کیف پول های ذخیره ارز دیجیتال، شبکه استالر لومنس را پشتیبانی می کنند. همچنین تیم استالر، برنامه دسک تاپ استالر را ایجاد کرده است که مخصوص ارز لومنس است.

اگر به دنبال کیف استالر منحصر بفردی هستید، Ledger Nano S احتمالا ایمن ترین گزینه است. اما اگر این کیف پول را نداشته باشید، می توانید از Papaya و Saza استفاده کنید.

نتیجه نهایی

ارز استالر این استعداد بالقوه را دارد تا در نحوه پردازش تبادلات همتا به همتا در مقیاس جهانی تجدید نظر کند.

به وسیله استالر می توانید، پرداخت های کوچک را با هزینه های خیلی مناسب انجام دهید. به همین صورت وجوه ارسالی را می توانید بدون تغییر در مبادله ارزی یا انتقال بانکی، نیز ارسال کنید و پرداخت ها را در زمان مقرر تنظیم کنید.

ارز دیجیتال استالر لومنس چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن