ارزهای دیجیتال

بررسی ارز دیجیتال بن کور و دانستنی های آن

آشنایی با ارز دیجیتال Bancor

بیشتر افراد به واسطه عرضه اولیه سکه ای که شرکت در اوایل امسال ترتیب داد با نام ارز دیجیتال بن کور آشنا هستند.

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

ارز دیجیتال بن کور چیست؟

عرضه اولیه سکه در اصل به دلیل مشارکت Tim Draper به عنوان چهره شناخته شده پروژه پول زیادی در پی داشت. این پروژه از مزایای زیادی برخوردار است.

یکی از جالب ترین  وجهه های این پروژه پروتکل ارز دیجیتال بن کور است که استفاده از رابط توکن ها را مرسوم می کند بدین طریق تبدیل توکن های دیجیتال به سایر انواع توکن بدون ایجاد هیچ گونه اختلافی در مقدار میسر می شود.

به همین دلیل تیم ارز دیجیتال بن کور امید دارد که در سال جاری به موفقیت های زیادی دست پیدا کند.

این استاندارد جدید برای توکن های هوشمند از مزایای زیادی برخوردار می باشد. قابلیت تبدیل توکن های دیجیتال مبتنی بر بلاکچین بدون نیاز به ایجاد ارتباط بین خریدار و فروشنده از طریق یک دفتر سفارش پیشرفت بزرگی به شمار می آید.

هر دو جوانب فرآیند تبادل با استفاده از الگوریتمی که نیازمندی های ریاضی برای فراهم کردن یک رابطه فرمول دار بین تمامی توکن های شبکه را متعادل می کند با یکدیگر سازگار می شوند.

حتما بخوانید: ارز دیجیتال چیست ؟

این امر پیچیده تر از آن چه که فکر می کنید به نظر می رسد اما تمامی توکن ها به صورت خودگردان بر روی همان شبکه می توانند به سایر توکن ها تبدیل شوند.

با استفاده از این رویکرد، پروتکل Bancor می تواند انسجام داشتن قابلیت تبدیل به پول تمامی توکن ها و بازار معاملات آن ها را تضمین کند.

آشنایی با بن کور

توکن ها مستقیما بر روی زنجیره تبدیل می شوند بدین طریق اطمینان حاصل می شود که فرآیند تبدیل توکن بلافاصله انجام می گیرد.

در این مورد بر خلاف آن چه که در روش های تبادل متمرکز مشاهده می کنیم هیچ طرف مقابل و در نتیجه خطر طرف مقابلی وجود ندارد به علاوه پروتکل Bancor تمامی توکن های هوشمند را صرف نظر از گردش، قابلیت تبدیل به پول و بازار سرمایه آن ها پذیرا است.

پروتکل ارز دیجیتال بن کور یک بازار باز است که فرصت های زیادی را برای آینده فراهم می کند. از این گذشته پروتکل Bancor به گونه ای طراحی شده است که از رکود بازار پیشگیری می کند.

این پروتکل یک فرمول تعادل قیمت را عرضه می کند و برای این که همه چیز تحت کنترل باشد افت قیمت را پیشبینی می کند. همان طور که همه ما می دانیم بازارهای ارز دیجیتال به مرور زمان با رکود مواجه می شوند.

اگرچه بازارهای ارز دیجیتال فرصت های فراوانی را برای درآمد زایی فراهم می کنند اما تیم ارز دیجیتال بن کور از همچین بازارهایی اجتناب می کند.

تمامی توکن های هوشمندی که بر روی پروتکل Bancor عرضه شده اند توکن هایی هستند که شامل یک بازار گردان غیر انتفاعی می باشند.از این توکن ها دو نوع وجود دارد:

توکن های هوشمند و Token Relay

Token Relay توکن های موجود در شبکه را با یکدیگر سازگار کرده و ملزم دو رابط توکن با ارزش یکسان است.

دسته بندی مرتبط: ارزهای دیجیتال

این یک شیوه جالب برای از بین بردن اختلاف میان توکن ها و ارزهای مختلف است.مهمترین نکته مربوط به این روش این است که چند نفر تصمیم می گیرند از پروتکل ارز دیجیتال بن کور برای این هدف ویژه استفاده کنند.

در حال حاضر به نظر می رسد که بیشتر افراد تمایل دارند برای صدور توکن های جدید از اتریوم استفاده کنند.

پروتکل Bancor کاربردهای جالب توجهی دارد. برای مثال توکن های Utility توکن هایی هستند که مراجعین زیادی دارند.

ارزهای Complementary می توانند جای خالی پول های دیجیتالی را که عاری از توکن های ERC20 و ارزهای دیجیتال هستند پر کنند به علاوه از پروتکل Bancor می توان برای دریافت امتیاز وفاداری که بیشتر پروژه ها به آن تمایل دارند استفاده کرد.

بررسی ارز دیجیتال بن کور و دانستنی های آن
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن