ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال تتر چیست؟

بررسی Tether USDT

ارز دیجیتال تتر ( Tether USDT ) ارز دیجیتالی است که در زمره پول های بی پشتوانه سنتی قرار دارد اما به واسطه ذخیره این پول های سنتی در اکانت هایی که تحت کنترل آن هستند به نسبت ۱:۱ پشتیبانی می شود.

بررسی ارز دیجیتال تتر

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

توکن های تتر وجود دارد که توسط دلارهای آمریکا (با نشان USDT) و یورو (با نشان EURT) پشتیبانی می شوند.

توکن ارز دیجیتال تتر به زودی توسط واحد پول ژاپن، Japense Yen  (با نشان JPUT) نیز پشتیبانی می شود. Tether Foundation قول داده است که با نظارت مداوم اکانت های ذخیره سازی از این پول های ذخیره شده محافظت کند.

هدف ارز دیجیتال تتر آسان کردن انتقال پول، ثبت فعالیت ها و سایر مزایای ارزهای دیجیتال که بر پایه بلاکچین هستند و پول های بی پشتوانه سنتی می باشد.

حتما بخوانید: آلت کوین چیست ؟

این امر تاجران را قادر می سازد ارزهای دیجیتال را به نرخ بی پشتوانه آن ها تبدیل کنند، این توکن های بی پشتوانه را به راحتی سایر ارزهای دیجیتال انتقال دهند و سرویس ها و محصولات را با پول های سنتی قیمت گذاری کنند در حالی که از تبدیل بیش از اندازه ارزهای دیجیتال به پول های بی پشتوانه جلوگیری می کنند.

ارز دیجیتال تتر چگونه کار می کند؟

Tether Limited ( یکی از تشکیلات مربوط به ارز دیجیتال تتر ) مسئول پذیرش پول های بی پشتوانه،برداشت حساب و ایجاد و لغو Tether بر حسب نیاز است.

tether چیست

به علاوه وب سایت Tether را که امکان ذخیره و انتقال ارز دیجیتال تتر را فراهم می کند مدیریت می کند، با صرافی ها و سایر شخص ثالث ها بر روی یک پارچگی ارز دیجیتال تتر کار می کند و مسئولیت پول های بی پشتوانه ذخیره شده را که از توکن های Tether پشتیبانی می کنند به عهده دارد.

Tether Foundation برای شفاف سازی سیستم های توزیع شده اختصاص یافته است و مرتبا حساب رسی های عمومی را توسط ماموران رسیدگی برای Translarency Page منتشر می کند.

فناوری ارز دیجیتال تتر با جاسازی متا دیتا در بلاکچین بیت کوین از طریق پروتکل Omni کار می کند.

پروتکل Omni امکان ایجاد یا اعطا و از بین بردن یا لغو توکن های دیجیتال را که توسط متا دیتا بر روی بلاکچین بیت کوین نمایش داده می شوند فراهم می کند.

انواع ارزهای دیجیتال

این توکن ها از قبیل Tether می توانند در کیف پول Omni ذخیره شوند و گردش آن ها بر روی بلاکچین را می توان از طریق پروژکتور Omnichest مشاهده کرد.

چه کسی از Tether USDT استفاده می کند؟

این موضوع که می توان از توکن های Tether همانند دلار یا یورو استفاده کرد باعث شده است که Tether به یکی از عناصر اصلی داد و ستد در بیشتر صرافی های بزرگ تبدیل شود.

Bitfinex، Bittrex، Poloniex و Binance  به هیچ عنوان با پول های بی پشتوانه سر و کار ندارند اما بازارهای USDT را برای بیشتر ارزهای عمده اختصاص داده اند.

تاجران از Tether برای حفاظت از تجارت خود و ورود و خروج به بازارهای ارز دیجیتال که در آن ها به معامله می پردازند استفاده می کنند.

میزان گردش ارز دیجیتال تتر به زودی به یک بیلیون توکن می رسد و هرچه بیشتر Tether ایجاد شود دارایی های بیشتری در اکانت های ذخیره سازی Tether اندوخته می شوند.

هنگامی که میزان گردش Tether افزایش می یابد استفاده از این توکن ها نیز به عنوان جایگزین دلار آمریکا و سایر پول های بی پشتوانه برای حفظ ارزش توکن ها نیز افزایش پیدا می کند.

ارز دیجیتال تتر چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن