ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال رد کوین (RDD) چیست؟

آشنایی با reddcoin

تصور کنید که می خواهید برای پست های دیجیتالی خود، ارز دیجیتال پرداخت کنید که ممکن است آن را برای محصولاتی مانند کارت های هدیه و موارد دیگر استفاده کنید. اکنون به سیستم ارز دیجیتال رد کوین خوش آمدید.

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال رد کوین

ارز دیجیتال رد کوین را به عنوان یک کریپتوکارنسی تحت رسانه اجتماعی با سیستم پرداختی همتا به همتا در نظر بگیرید. رد کوین در سال ۲۰۱۴ برای عموم مردم راه اندازی شده است.

در واقع ارز دیجیتال رد کوین نوعی ارز دیجیتال غیر متمرکزشده اجتماعی به شمار می رود که به هر کسی این امکان را می دهد تا آن را فورا ارسال کند و یا دریافت کند و بدون هزینه معامله آن را در شبکه های اجتماعی پرداخت می کند.

طرح رد کوین اساسا به صورت نسخه بلاک چین از Venmo، Facebook Cash و یا Snapcash می باشد که این اجازه را می دهد که با استفاده از پلت فرم های شبکه های اجتماعی مربوطه، به راحتی پولتان را به دوستان و خانواده انتقال دهید.

مقاله مشابه: ارز دیجیتال بایت کوین چیست؟

برخلاف شبکه های بزرگ رسانه های اجتماعی که نیاز است از پلت فرم های بومی خود جهت ارسال و دریافت پول استفاده کنند، طرح رد کوین این امکان را می دهد تا بدون نیاز به یکپارچه سازی، ویژگی های پلت فرم های مختلفی را مانند Reddit، Facebook، Twitter و نظایر آن ها را پرداخت نمایید.

همچنین می توانید دریافت و انتقال پول با ارز دیجیتال رد کوین را به میزان بیشتر از حد مجاز دیگر کریپتوکارنسی ها برای مردم انجام دهید. رد کوین از یک رویکرد سازگار با محیط زیست استفاده می کند که گواه بر سهام (PoSV) نامیده می شود.

آشنایی با ارز دیجیتال رد کوین

این به شدت با پروتکل اثبات کار بیت کوین (Pow) نیز متفاوت است که نیاز به مقدار زیادی انرژی برای استخراج دارد. هر کاربر رد کوین به صورت اتوماتیک در هنگام سرمایه گذاری آن را تبدیل می کند.

زیرا این یک عملکرد ساخته شده درکیف پول رسمی است. (که برای شروع نیاز به استفاده از آن دارید).

ویژگی های مهم ارز دیجیتال رد کوین

۱- ردکوین یک ارز دیجیتال اجتماعی است که می تواند با بسیاری از پلت فرم های رسانه های اجتماعی برای ارسال و دریافت پول بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای و به صورت یکپارچه سازی، استفاده شود.

۲- همچنین یک منبع ارز دیجیتال  متن باز و همتا به همتا  به دست آمده از لایت کوین، محسوب می شود.

۳- ارز دیجیتال رد کوین بسیاری از تلاش های خود را صرف تسهیل کردن مقادیر کم خود در شبکه های اجتماعی انجام می دهد. مشابه به همان شیوه ای که برای یک پست دیجیتال انجام می دهید.

۴- الگوریتم (PoSV) یک روال جدید در (PoS) است که هم به مالکیت ( سهام ) و هم به عملکرد  ( سرعت ) کمک می کند.

۵- سیستم اطلاع رسانی آن در Twitter، Reddit، Twitch و Justin TV فعال شده است.

رد کوین را کجا می توان ذخیره کرد؟ می توانید به راحتی یک کیف پول پشتیبانی رد کوین را از وب سایت رسمی رد کوین دانلود کنید و یا می توان ارز دیجیتال رد کوین را در کیف پول موبایل Coinomi ذخیره کنید.

ارز دیجیتال رد کوین (RDD) چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن