ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال سابستراتوم (SUB) چیست؟

آشنایی با ارز دیجیتال SUB یا substratum

ارز دیجیتال سابستراتوم تجارت خود را بر پایه ارزی غیر متمرکز و شبکه ای متن باز شروع کرده است که امکان استفاده از کامپیوتر شخصی به عنوان میزبان (Host) را به کاربران ارائه داده است.

با فارس کریپتو همراه باشید.

ارز دیجیتال سابستراتوم چیست؟

ارز دیجیتال سابستراتوم می خواهد روابطی که مانع برقراری ارتباط وب با کامپیوتر شخصی به عنوان میزبان می شوند را حذف کند.

در واقع، پلت فرم این ارز می خواهد همان کاری که ساتوشی ناکاماتو بر روی بیت کوین انجام داد را شروع کند. به لطف ارز دیجیتال سابستراتوم کاربران اینترنت، برای دسترسی به محتوای وب، نیازی به تکیه بر میزبان های متمرکز و یکپارچه ندارند.

شبکه ای از گره ها به صورت جداگانه، امکان ورود به یک پلت فرم متن باز و غیر متمرکز را به کاربران می دهند.

حتما بخوانید: طرز کار بیت کوین چگونه است؟

اگر بیت کوین، به دنبال ایجاد یک مبادله یکپارچه و همتا به همتا بود، ارز دیجیتال سابستراتوم به دنبال دسترسی وسیع تر کاربران در شبکه ای همتا به همتا است. در واقع، در این پلت فرم، مردم برای خودشان میزبانی وب و سرور می کنند.

ارز دیجیتال سابستراتوم چگونه کار می کند؟

هدف ارز دیجیتال substratum در محدوده قابل توجی است. در بیانی ساده تر، ارز دیجیتال سابستراتوم امکان دسترسی کاربران به میزبان و یا محتوای وب، از طریق گره ها بر روی بلک چین خود را می دهد.

اگر به دنبال میزبانی هستید، می  توانید برنامه سابستراتوم را نصب کرده و اجرا کنید. وقتی که اجرا شد، کامپیوترتان شبیه به یک میزبان کوچک عمل می کند. همگام سازی با سایر گره های شبکه، پورتالی برای کاربران ایجاد می کند که از طریق آن می توانند به اینترنت متصل شوند.

ارز دیجیتال substratum

میزبان ها، همچنین می توانند token های سابستراتوم را دریافت کنند. پرداخت token، به صورت فردی انجام می شود و وابسته به قدرت پردازنده، پهنای باند شبکه و تعداد پردازش های گره میزبان می باشد.

میزبان ها همچنین می توانند برنامه میزبانی خود را مدیریت و تنظیم کنند. از طریق قسمت داشبورد تنظیمات برنامه، می توانید گره ها را فعال و یا غیرفعال کنید. سپس می توانید مشخص کنید که این برنامه، از چه میزان قدرت پردازنده برای میزبانی شبکه استفاده کند.

اگر یک کاربر هستید، کافی است به شبکه Substratum متصل شوید. پروتکل ارز دیجیتال سابستراتوم بقیه کار ها را انجام خواهد داد.

حتما بخوانید: اتریوم چیست ؟

با استفاده از آدرس دامنه (DNS) خود، می توانید به نزدیک ترین گره ها متصل شوید. پس از این کار، برنامه به DNS متصل می شود و به طور خودکار، با مرورگر همگام سازی می شود.

از این طریق، مطمئن می شویم که محتوای شبکه ارز دیجیتال سابستراتوم امن و قابل دسترسی است.

میزبانی SUB و CryptoPay

در هر کسب و کار و شرکتی که باشید، می توانید از پلت فرم سابستراتوم برای میزبانی برنامه، وب سایت و یا پایگاه داده استفاده کنید.

میزبانی ارز دیجیتال سابستراتوم به عنوان جایگزینی برای میزبان های بزرگ تر و مترمکز تر، مانند Go Daddy، آمازون و … است. برای افزایش میزان ترافیک، باید میزبان های شبکه سابستراتوم را خریداری کنید.

علاوه بر استفاده از سابستراتوم برای انتشار مطالب، کسب و کار ها و وب سایت ها می توانند تابع بخش CryptoPlay در سابستراتوم باشند.

این قابلیت، به وب سایت ها و برنامه ها این امکان را می دهد تا با هر نوع ارزی، معاملات خود را انجام دهند و یا خدمات و کالا های خود را بفروشند. در این قسمت، سابستراتوم به عنوان ارزی برای نظارت بر معاملات، عمل خواهد کرد.

چرا سابستراتوم ضروری و پرکاربرد است؟

بلاک چین سابستراتوم، دسترسی و استفاده از وب سایت را امن تر و خصوصی تر می کند. الگوریتم های رمزنگاری که شبکه را اجرا می کنند، یکپارچگی داده ها را تضمین می کنند و VPN ها و Tor ها را غیر فعال می کند.

خنثی بودن شبکه و همکاری دولتی : پلت فرم سابستراتوم به تنهایی موفق است. اما پتانسیل همکاری و کاربرد جهانی برای کاهش تهدیدات وب سایتی را نیز دارد.

ارز دیجیتال سابستراتوم (SUB) چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن