ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ورج چیست؟

آشنایی با ورج verge

ورج ارز دیجیتالی می باشد که تاکید ویژه ای بر روی فاش نشدن نام و نشان و حریم خصوصی کاربران خود دارد. ارز دیجیتال ورج هم مانند دیگر پول های دیجیتال در حال پیشرفت و صعود به سمت دنیای مملو از ارزهای دیجیتال میباشد.

با فارس کریپتو وب سایت مرجع خبری آموزشی ارزهای دیجیتال همراه باشید.

ارز دیجیتال ورج چیست؟

در حالی که بیت کوین در خلق یک ارز دیجیتال غیر متمرکز موفق بوده است، ارز دیجیتال ورج با ایجاد تراکنش های کاملا ناشناس از این موضوع نیز فراتر رفته است. verge کمابیش بی نشان است و کاربران ورج قادر هستند  تراکنش های بی نام و نشان را سریعا انجام دهند.

این کار چگونه ممکن است؟ ارز دیجیتال ورج تکنولوژی بسیار پیشرفته ی بلاک چین را اجرا می کند که علاوه بر سرویس هایی مانند Tor و I2P که اطلاعاتی مانند آدرس های IP و موقعیت جغرافیایی فرد را پنهان می کنند ساخته شده است.

با اجرای تکنولوژی RSK در آینده ارز دیجیتال ورج عملا قراردادهای هوشمند را عرضه می کند در حالی که حریم خصوصی کاربران همچنان محفوظ می ماند بنا براین ورج تنها ارز دیجیتال موجود در بازار است که از ترکیبی از این قابلیت ها برخوردار می باشد.

حتما بخوانید: ارز دیجیتال چیست؟

چرا استفاده از VPN ساده نیست؟

در حین برقراری ارتباط از طریق شبکه خصوصی مجازی ( VPN ) تنها بخش رمزگذاری شده ی ارتباط بین شما و فراهم کننده ی VPN است. از این جا به بعد برقراری ارتباط دیگر محفوظ نیست.

بنابراین سرویس VPN ملزم این اطمینان است که فراهم کننده ی VPN شما اطلاعات را فاش نمی کند و عملکردهای شما را ثبت می کند. با استفاده از ارز دیجیتال ورج کاربر دیگر به هیچ شخص ثالثی برای حفاظت از حریم خصوصی خود متکی نیست.

verge ورج

ساختار ارز دیجیتال ورج چگونه است؟

ارز دیجیتال ورج یک طرح ۱۰۰% منبع باز است و جامعه ورج در تمامی تصمیماتی که در رابطه با اجرای یک قابلیت جدید می گیرد از گنجایش و درون داد کافی برخوردار است.

ورج یک طرح به سبک عمومی است که با یک تیم توسعه دهنده هسته که به طور مداوم بر روی بهبود تشکیلات موجود XVG کار می کنند همراه شده است. در رابطه با عرضه ی ورج هیچ ICO (عرضه ی اولیه سکه) وجود نداشته است به علاوه یک ارز Pre-mine نیست.

حتما بخوانید: آشنایی با ارز دیجیتال بایت کوین

چه چیزی ورج را منحصر به فرد می کند؟

ارزهای دیجیتال بسیار زیادی وجود دارند که اغلب شبیه به هم هستند. از جمله دلایل منحصر به فرد بودن ارز دیجیتال ورج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ورج از یک بلاک چین عمومی برخوردار است که امکان مشاهده توزیع ارز، تعداد کاربران و سایر آمارها را فراهم می کند و در عین حال اطلاعات مربوط به تراکنش های صورت گرفته را محرمانه نگه می دارد.
  • با اجرای تکنولوژی RSK در آینده، ورج اولین ارز دیجیتال متمرکز بر حفظ حریم خصوصی خواهد بود که قراردادهای هوشمند را عملا عرضه می کند.
  • تراکنش های ارز دیجیتال ورج به دلیل بلاک هایی که در ظرف ۳۰ ثانیه ساخته می شوند بسیار سریع رخ می دهند.
  • ورج با در برداشتن چندین اپیلیکیشن کیف پول برای هر سیستم عامل، هم دسکتاپ هم موبایل، می تواند پذیرای عموم افراد باشد.
  • ورج یک طرح منبع باز است که توسط یک تیم توسعه دهنده ی اختصاصی و یک جامعه قدرتمند و کاردان اداره می شود.
  • حداکثر موجودی ورج ثابت است و مقدار آن ۱۶٫۵ بیلیون ارز می باشد. این مقدار موجودی منجر به توزیع عادلانه ی ارز و پیشگیری از سوءاستفاده ی بازار شده همچنین برای پرداخت های منظم سازگار می کند.
  • ارز دیجیتال ورج در بلاک چین خود از چندین الگوریتم استفاده می کند بدین طریق استخراج ورج با انواع مختلف دستگاه های استخراج امکان پذیر می شود.
  • ورج یک ارز Pre-mine و ICO نبوده است.
  • Wraith Protocol این امکان را فراهم می کند تا تراکنش ها به سادگی در یک دفتر کل خصوصی پنهان شوند در عین حال می تواند برای افرادی که تبادلات را ثبت می کنند گزینه ای را فراهم کند تا تبادلات به صورت عمومی در دسترس دفتر کل قرار بگیرند.
ارز دیجیتال ورج چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن