ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال کوانتوم چیست؟

آشنایی با QTUM

ارز QTUM که کوانتوم خوانده می شود، یک تکنولوژی سنگاپوری مبتنی بر بلاک چین است که قراردادهای هوشمند ارتباطی ارز دیجیتال کوانتوم را در حوزه بلاک چین تثبیت می کند و در حالی که سهام را تایید می کند می تواند آن را اثبات کند.

با فارس کریپتو سایت خبری آموزشی ارزهای دیجیتال همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال کوانتوم

با این کار کوانتوم امیدوار است که دامنه و قابلیت های همکاری برنامه های کاربردی و قرارداد های هوشمندانه تجاری و سازمانی را افزایش دهد. ارز دیجیتال کوانتوم علاوه برآن، لوازم، قالب و سایر گزینه های هوشمند را به کار می گیرد.

شکل گیری ارز دیجیتال کوانتوم

ایده کوانتوم این است که قراردادهای هوشمند را ساده تر و ایمن تر می کند. در حالی که قابلیت همکاری با کریپتوکارنسی های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد. پایه و اساس رمز کوانتوم،  بلاک چین بیت کوین است.

اما توسعه دهندگان آن ها را مجزا کرده اند و لایه هایی را به بلاک چین بیت کوین اضافه نموده اند. همچنین اجازه می دهند ماشین های مجازی ایدریوم برای قراردادهای هوشمند در راس بیت کوین اجرا شود.

بدین ترتیب ارز دیجیتال کوانتوم از پیشرفت های جدید در جامعه بیت کوین و اتریوم سود می برد و قرارداد های هوشمن ساخته شده در اتریوم، به آسانی می توانند به کوانتوم انتقال داده شوند.

پس از اولین بازار فروش در ماه مارس، Mainet کوانتوم در اواسط ماه سپتامبر ۲۰۱۷، پیشرفت چشمگیری داشت. در این مقاله، نگاهی به فناوری کوانتوم، گروه آن و امکاناتی را که برای دموکراتیک کردن قرارداد های هوشمند شرکت ها ارائه می دهد، نیز می اندازیم.

ارز دیجیتال کوانتوم ساخته شده برای کسب و کار

هرکسی می تواند از کوانتوم استفاده کند. بنیاد کوانتوم بر برنامه های کاربردی تجاری و قراردادهای هوشمند متمرکز می باشد. هدف آن تسهیل انتقال سیستم های باقی مانده در سازمان های پیرامون بلاک چین می باشد.

قرارداد های هوشمندانه شرکت ها را آسان تر می کند

تا به موجب آن راه حل هایی را برای افزایش اتوماسیون و کاهش هزینه ها نیز ارائه دهد. چنین رویدادی ممکن است به شکل شرکتی ایجاد شود که نشانه های خود را برای تقویت برخی از کالاها و خدمات ارائه می دهد.

به طور خلاصه عدم تمرکز بر بلاک چین ممکن است به اجرا و تامین و ساماندهی بلوک ها کمک کند. یک فهرست توزیع شده با برنامه های فوری در کاهش خطر و امنیت سایبری قرار دارد. همچنین قراردادها می توانند ایمن باشند وبه صورت خود گردان اجرا شوند.

بررسی ارز دیجیتال کوانتوم

این راه حل ها به نظر می رسد که برای تجارت امیدوار کننده باشند. اما در عمل بسیاری از این گزینه ها با وضعیت فعلی تکنولوژی بلاک چین امکان پذیر نیستند. با توجه به این که گروه کوانتوم اتریوم دارای نواقص ثابتی است که هنوز حل نشده باقی مانده اند، وابستگی آن به تعادل حساب ها نسبت به خروجی های معاملات انجام نشده ضعیف است.

دستگاه های مجازی اتریوم و تایید بیت کوین UTXO

ارز دیجیتال کوانتوم خود را به عنوان یک پل بین ثبات بیت کوین و تکنولوژی اتریوم معرفی کرده است. به طور خاص این بدان معنی است که کوانتوم یک نسخه از ماشین ایدریوم مجازی را اجرا می کند.

چیزی که قراردادهای هوشمند را فراهم می کند احتمالا در بالای بلک چین بیت کوین قرار گرفته است. مشکل اینجاست که ناسازگاری اساسی بین روش های اتریوم و داده های ذخیره بیت کوین قرار دارد.

سربرگ اتریوم بلاک چین با استفاده از موازنه حساب بسیار شبیه به بانک می باشد. با این حال فهرست بیت کوین خروجی های معامله نشده را به عنوان نشانگر ارزش استفاده می کند.

موازنه حساب برای نوشتن کد در اطراف ساده می باشد. به همین دلیل است که اتریوم از آن ها استفاده می کند. می توانید معاملات چند گانه را در همان زمان بدون در نظر گرفتن تکرار آن پردازش کنید. همین امر باعث می شود تا UTXO ایمن تر و مقیاس پذیر تر عمل کند.

بنابراین اگر ماشین های مجازی اتریوم بر روی سیستمی که برای موازنه حساب استفاده می شود، نیز ساخته شود، چنین چیزی یک چالش جدی و فنی محسوب می شود که در نهایت evm را در بلاک چین بیت کوین جایگزین می کند.

ارز دیجیتال کوانتوم این چالش بزرگ را با یک لایه انتزاعی حساب حل می کند. تا خروجی بلاک چین را به موازنه حساب تبدیل کند و انتقال اطلاعات بین EVM و UTXO را برمبنای بلاک چین آسان می کند. این لایه انتزاعی بزرگ ترین کمک فناوری کوانتوم به شمار می آید.

نتیجه ادغام بین ETH و بیت کوین، گسترش بروزرسانی هایی است که برای هر کدام از این پلات فرم ها در کوانتوم به خوبی اجرا می شود. به عنوان مثال ارز دیجیتال کوانتوم در حال حاظر، SegWit و دیگر پروژه های اصلاح شده بیت کوین را اجرا کرده است.

رمز مشترک بدین معنی است که dApp هایی که در ETH اجرا می شوند، به آسانی می توانند در کوانتوم اجرا شوند.

ارز دیجیتال کوانتوم چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

    1. کوانتوم یک ارز دیجیتال میباشد که با طراحی ساده و هوشمندانه استفاده از قرار دادهای هوشمند را برای شرکت ها و موسسات آسان می نماید. بدین ترتیب میتوان ارز کوانتوم را هم ارز دیجیتال و هم شبکه هوشمند نام برد. این ارز توانایی لازم برای جایگزینی بیت کوین و اتریوم را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن