ارزهای دیجیتال

بررسی ارز دیجیتال اومیسگو OmiseGo

OmisGo (اومیسگو) چیست؟

Omise یک کمپانی خدمات پرداختی ریسک پذیر است که در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و در تایلند، ژاپن، سنگاپور و اندونزی فعالیت دارد. ارز دیجیتال اومیسگو که یکی از ساخته های این کمپانی است پلتفرم گسترش یافته ای می باشد و عملکرد منحصر به فردی دارد. OmisGo متعلق به کاربران و دارندگان توکن است نه Omise.

با فارس کریپتوب همراه باشید.

بررسی ارز دیجیتال اومیسگو

OmisGo یا OMG یک کیف پول الکترونیکی برچسب سفید، پلتفرم قرارداد هوشمند و توکن ERC-20 (کد استاندارد اتریوم) است. OMG از الگوریتم گواه اثبات سهام (PoS) استفاده می کند و موجودی آن به طور کل ۱۴۰,۲۴۵,۳۹۸ و ارزهای  در گردش آن ۱۰۲,۰۴۴,۵۵۲ است.

OMG یک بانک غیر متمرکز، صرافی و بلاکچینی با پشتوانه ی دارایی است. هدف نهایی OMG این است که به یک صرافی برتر و با ارزش و پلتفرم پرداخت تبدیل شود. برای مثال از طریق ریپل غیر متمرکز و پل پرداخت جهانی، پردازنده های پرداخت، legacy rails و بلاکچین های غیر متمرکز را به هم پیوند می دهد.

حتما بخوانید: آشنایی با ارز دیجیتال استیم

این بدان معناست که ارز دیجیتال اومیسگو کمک می کند فرآیندهای غیر بانکی از خدمات بانکی بهره مند شوند (از طریق ساختار کیف پول باز خود) و تبادل پذیری بی سابقه در میان بسیاری از legacy rails و بلاکچین های غیر متمرکز (مانند اتریوم) به سهولت صورت گیرد.

OMG حتی می تواند دارایی های ناشناخته تر مانند مسافت های هوانوردی یا نقاط وفاداری را نیز شامل شود

ویژگی منحصر به فرد OMG چیست؟

دارندگان OMG توکن ها را برای معتبر ساختن تراکنش ها از طریق یک مدل گواه اثبات سهام )PoS) به دست می آورند.

ارز دیجیتال اومیسگو OmiseGo

اپیلیکیشن کیف پول ارز دیجیتال اومیسگو توکن های OMG را نیز که بخش مهمی از فرآیند تایید اعتبار بلاک ها و افزودن آن ها به بلاکچین هستند در برمی گیرند. با خرید توکن های OMG حق تایید بلاک ها را به دست می آورید.

حتما بخوانید: ریپل چیست؟

هر تراکنش بر روی بلاکچین ارز دیجیتال اومیسگو ملزم پرداخت کارمزد است.این کارمزد به عنوان سهام در میان دارندگان OMG توزیع می شود. هرچه که یک کیف پول حاوی ارزهای بیشتری باشد به مراتب کارمزد بیشتری دریافت می کنید.

ارز دیجیتال اومیسگو اولین اجرای Plasma، راه حل مقیاس گذاری اتریوم که توسط خوزه پون توسعه یافته است می باشد.

چالش بزرگی که نه تنها OMG بلکه تمامی ارزهای دیجیتال با آن مواجه هستند، تعداد تراکنش هایی است که شبکه می تواند انجام می دهد.این موضوع همان گونه که از تراکم بیت کوین مشخص است مسئله ای بسیار مهم می باشد. OmiseGo امیدوار است با Plasma این مسئله برطرف شود.

مشارکت با McDonal’s و دولت تایلند

مشارکت با McDonald’s می تواند به طور بالقوه هر چیزی را با فایده و پیشرفت هرچه بیشتر به همراه داشته باشد. در این مورد، مشارکت کنندگان به  McDonald’s کمک می کنند بدون نیاز به پرداخت کارمزدهای سنگین و به گونه ای موثر درآمدزایی شود.

بررسی ارز دیجیتال اومیسگو OmiseGo
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن