ارزهای دیجیتال

بررسی ارز دیجیتال سیا کوین

ارز دیجیتال سیا کوین (Siacoin) چیست؟

ایده هایی برای پروژه Hack دانشگاه MIT در سال ۲۰۱۳ در نظر گرفته شده است که هکاتون میزبانی پروژه موسسه فناوری دانشگاه ماساچوست را به خود اختصاص داده است. در این ایده که به راحتی انجام پذیر است، هر کسی می تواند فضای ذخیره سازی دلخواه خود را اجاره کند و در عوض برای کمک به آن ها پاداش بدهد. در ادامه به بررسی ارز دیجیتال سیا کوین میپردازیم.

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

آشنایی و بررسی سیا کوین

پیمان سیا که شبکه ای متمرکز از پایگاه داده است، متضمن سریع ترین، ارزان ترین و ایمن ترین پلت فرم های ذخیره سازی بزرگ در جهان به شمار می آید.

در حال حاضر خدمات ذخیره سازی انبوه اغلب متمرکز هستند و داده ها در سرور شخص ثالث ذخیره می شوند. با ارز سیا کوین ذخیره سازی متمرکز خواهد شد. زیرا هر کاربر سهم خود را به منابع کمک خواهد کرد.

مقاله مشابه: آلت کوین چیست؟

ممکن است فکر کنید که پروژه های ذخیره سازی غیر متمرکز زیادی وجود دارند. آیا ارز دیجیتال سیا کوین متفاوت است؟ درست است که سیا رقبای مخصوص خود را دارد و شامل ارز های Storj و Maidsafe که تعداد کمی می باشند.

با تمام این اوصاف آن چه که ارز سیا را مجزا می کند، جزئیات دقیق مربوط به حفظ اکوسیستم غیر متمرکز می باشد

به عنوان مثال بلاک چین سیا کوین توانایی ایجاد یک قرارداد هوشمندی را دارد که می تواند اطمینان حاصل کند که میزبان برای خدمات خود به خوبی پرداخت را انجام می دهد.

سیا کوین چیست

با دیدن وب سایت آن ها و دانلود نرم افزار کیف پول، می توانید سیا کوین را تهیه کنید. هنگامی که برنامه کیف پول در حال اجرا است، برای ایجاد کیف پول اقدام کنید.

پس از انجام این عملیات بسادگی می توانید فضای ذخیره سازی را با سیا کوین خریداری کنید و آپلود فایل ها را برای میزبانی به موقع شروع کنید.

علاوه بر این اگر می خواهید فضای هارد درایو شخصی خود را به دیگر مشتریان بفرستید، می توانید خودتان به یک میزبان تبدیل شوید. پوشه ذخیره سازی را که می خواهید بفرستید، نیز انتخاب کنید.

سپس روی دکمه آگهی کلیک کنید. تا همکارانتان  دسترسی منطقه را برای میزبانی فایل بشناسند. به دلایلی فایل ها رمز گذاری می شوند. بنابراین نمی توانید بگویید چه نوعی از داده های کاربران در دستگاهتان میزبانی می شوند.

پس از استفاده کیف پول برای چند دقیقه، رابط کاربری GUI  بسیار آسان می شود و UX برای انجام کار راحت است. اگر برخی از هاردیسک های بی استفاده را در جای معلومی قرار دهید، ممکن است زمان مناسبی را برای بررسی سیا کوین پیدا کنید.

بررسی ارز دیجیتال سیا کوین
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن