ارزهای دیجیتال

بررسی و آشنایی با ارز دیجیتال ان ایکس تی (NXT)

Nxt چیست؟

ارز دیجیتال ان ایکس تی برای ایجاد اکوسیستمی از ویژگی های غیر متمرکز که تمامی آن ها ملزم ارز دیجیتال Nxt هستند از فناوری بلاکچین استفاده می کند.

با فارس کریپتو سایت خبری آموزشی ارزهای دیجیتال همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال ان ایکس تی

توسعه دهندگان ارز دیجیتال ان ایکس تی در عوض تغییر کد منبع اصلی بیت کوین (کاری که بسیاری از آلت کوین ها انجام می دهند) کد مخصوص به خود را از طریق اسکرچ در جاوا نوشته اند.

اگرچه Nxt یک بلاکچین عمومی است اما امکان استفاده از بلاکچین های خصوصی بر پایه نرم افزار ارز دیجیتال ان ایکس تی نیز برای خرید وجود دارد. توسعه دهندگان به عنوان یک بلاکچین ۲٫۰ که علاوه بر نگه داری یک دفتر کل عمومی از تراکنش ها خدمات بسیار زیاد دیگری را نیز ارائه می دهد به Nxt مراجعه می کنند.

مهمترین ویژگی های داخلی پلتفرم Nxt

Asset Exchange و Asset: شما می توانید بر روی این پلتفرم یک دارایی که می تواند بیانگر هرچیزی اعم از قراردادها، رزروها، بلیط های سینما، نشان های بازرگانی و…باشد داشته باشید و آن ها را از طریق تبادل همتا به همتا مبادله کنید.

مقاله مشابه: بررسی ارز دیجیتال ترون

سیستم پولی (Monetary System(

سیستم پولی شما را قادر می سازد ارز دیجیتال خود را ایجاد کنید و بلافاصله بر روی پلتفرم Nxt یا هر صرافی که از سیستم پولی ارز دیجیتال ان ایکس تی پشتیبانی می کند با آن به داد و ستد بپردازید.

داد و ستد:شما می توانید اجناس دیجیتالی خود را با اطمینان و بدون نیاز به دلال در بازار به فروش برسانید.

ارسال پیام (Messaging(

تمامی تراکنش ها می توانند شامل یک پیام باشند و پلتفرم، پیام را به صورت پیش فرض رمزگذاری می کند.

رای گیری (Voting(

یکی از ویژگی های بارز ارز دیجیتال ان ایکس تی سیستم رای گیری آن است.بدین طریق شما می توانید اکانتی داشته باشید که ملزم تصویب چند بخش برای ایجاد یک تراکنش است.

Coin Shufflung

کارایی Coin Shuffling در جهت ناشناس کردن منشا پیدایش ارزهای شما است.با این حال سیستم بلاکچین Nxt به گونه ای طراحی نشده است که هر روز تغییر مکان دهد.

Data Cloud

در عوض نگه داری داده های خود در Google Drive یا Dropbox شما می توانید از فضای ذخیره غیر متمرکز موجود در Nxt یعنی Data Cloud استفاده کنید.

رقبای ارز دیجیتال ان ایکس تی

جنبش اقتصادی جدید (The New Economy) که تحت عنوان NEM شناخته میع شود یکی از تقلیدکنندگان Nxt است و از نظر کاربرد شباهت های زیادی با Nxt دارد.

Nxt در کجا ذخیره می شود؟Nxt Client تمامی ارزها و تراکنش های شما را ذخیره می کند.شما باید یک اکانت و گذرواژه برای دسترسی به اطلاعاتی که روی بلاکچین ذخیره کرده اید ایجاد کنید.ش

بررسی و آشنایی با ارز دیجیتال ان ایکس تی (NXT)
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن