تحلیل ارز دیجیتال

پیشبینی و تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال ۱۵ شهریور سال ۱۳۹۷

15 شهریور سال 1397

سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال، بار دیگر به بالای ۲۱۵ میلیارد دلار رسید. تقریبا بیت کوین دلیل اصلی فراز و نشیب های سرمایه گذاری است. اگر رهبران ارز های دیجیتال قیمت ها را ثابت نگه دارند، سرمایه گذاران اعتماد به نفس بیشتری برای ورود به بازار ارز را خواهند داشت. در ادامه بیشتر به بررسی تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال میپردازیم.

پیشبینی و تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

صندوق سرمایه گذاری Panter Capital به دنبال افزایش ۱۷۵ میلیون دلاری برای سرمایه گذاری سوم خود است.

آن ها قبلا ۱۳ میلیون برای صندوق اول و ۲۵ میلیون برای صندوق دوم خود سرمایه گذاری کرده بودند.

این تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال نشان می دهد که تقاضا برای سرمایه گذاری همچنان در حال افزایش است. در حالی که قیمت بیت کوین توسط SEC کاهش یافت، اما هنوز بسیاری از متخصصان امیدوار اند که قیمت آن افزایش یابد.

ارز های دیجیتال در حال افزایش ارزش خود هستند. بنابراین آیا معامله کنندگان باید فراتر از سطح معمولی خود پیش بروند؟ بیایید پاسخ این سوال را پیدا کنیم.

تحلیل بیت کوین/ دلار

بیت کوین همچنان ارزشی معادل ۵.۹۰۰.۰۶  تا ۶.۶۱۷.۵  دلار دارد. در حال حاظر برخی از شرکت ها تلاش می کنند این قیمت را به زیر ۴ هزار دلار برسانند.

در هفته گذشته، این شرکت ها قیمت بیت کوین را از ۶۱۷۷.۵ کاهش دادند. ما اعتقاد داریم که اگر این شرکت ها به کار خود ادامه دهند، قیمت بیت کوین به شدت کاهش پیدا می کند.

بنابراین پیشنهاد می کنیم در وضع عادی گذشته سرمایه گذاری کنید و به صعود هفتگی بیت کوین اعتماد نداشته باشید.

البته معمولا ارزش بیت کوین پس از چند روز کاهش می یابد و نوسانات آن شدید نیستند. در ضمن پیشنهاد می کنیم که اگر قیمت بیت کوین تا ۴ ساعت ثابت بود، سرمایه گذای خود را شروع کنید.

اما اگر قیمت در آن چهار ساعت نوساناتی داشت، سعی کنید متنظر فرصت دیگری باشید. سرمایه گذاری همیشه دارای ریسک هایی است. بنابراین بهتر است قبل از این کار، به خوبی تحقیق کنید.

اتریوم / دلار

اتریوم در حال تلاش برای ثابت نگه داشتن ارزش خود در مرز بالای ۳۰۰ دلار است. اما تا کنون از این سطح عقب تر مانده است.

میانگین این ارز در حال کاهش است و RSI تقریبا غرق شده است. این نشان می دهد که بیت کوین هنوز هم در بین دیگر ارز ها برتری دارد.

همچنین بازپرداخت های این ارز برای مدت طولانی به عقب افتاده اند و نارضایتی کاربران افزایش یافته است.

اگر اتریوم به مدت ۳ روز افزایش قیمت بیش از ۳۵۸ دلار داشته باشد، به دوران اوج خود باز خواهد گشت. بهتر است قبل از خرید این ارز ها، تحقیقاتی انجام دهید.

ریپل / دلار

ریپل بیش از حد فروخته شده است. این ارز در حال نزول ارزش خود است. ریپل از بدترین اعضای کریستوگرام است.

بنابراین توصیه نمی کنیم که پس از هر گونه افزایش قیمتی، بر روی آن سرمایه گذاری کنید. به طور کلی روند ارزش ریپل در حال کاهش است.

البته خوب است بانید که مقاوت این ارز بالاتر از دیگر ارز ها بوده است. یعنی زمانی که بیشتر ارز های دیجیتال در حال نزول بودند، ریپل ارزش خود را حفظ کرده بود.

گاهی اوقات سرمایه گذاری بلند مدت بر روی این ارز مفید بوده است. افرادی که به طور طولانی مدت سرمایه گذاری کرده اند، باید منتظر افزایش ارزش این ارز باشند.

بیت کوین کش / دلار

پس از ناکامی بیت کوین کش در صعود به بالای ۵۳۶.۸۲۸۱، این ارز تلاش می کند تا جایگاه خود را ثابت نگه دارد.

در صعود، این ارز با EMA 20 مواجه شد و به همین دلیل، ارزش آن کاهش یافت. انتظار می رود تا ۵۰ روز دیگر این ارز، صعودی موفقیت آمیز داشته باشد.

امیدواریم میانگین این ارز از مرز ۴۷۳.۹۰۶۰ عبور کند و بیت کوین کش از ارز های رقیب خود جلو بزند.

در حال حاظر ما هیچ پیشنهادی برای سرمایه گذاری بر روی این ارز نداریم. اما همان طور که گفته شد، انتظار می رود تا ۵۰ روز دیگر این ارز موفقیتی داشته باشد.

ای او اس / دلار

ای او اس پس از تلاش های گذشته، سرانجام حرکت موفقیت آمیزی داشته است. با این حال میانگین این ارز هنوز هم پایین بوده و RSI هنوز هم کم است.

در ماه آوریل ۲۰۱۸، ای او اس پس از شکست SMA 50، موفقیت بزرگی کسب کرد و ارزش خود را افزایش داد. از این رو پیش بینی می کنیم که این ارز موفقیت های چشمگیری داشته باشد.

استلار لومنس / دلار

استلار ارزش خود را از ۰.۱ دلار به ۰.۲۵ دلار افزایش داده است. احتمال می دهیم این ارز تا ۰.۳ دلار افزایش یابد. این ارز شروعی بی نقص داشته است.

باز پرداخت های این ارز با سرعت زیادی انجام می شوند. در حال حاظر ۵۰ روز است که ارز استلار لومنس ثابت است. اما همان طور که گفته شد انتظار می رود ارزش این ارز افزایش یابد.

لایت کوین / دلار

تلاش لایت کوین برای افزایش قیمت بی ثمر بوده و افزایش خاصی در ارزش آن دیده نمی شود.

ارزش این ارز در طول دو روز گذشته بیش از ۵۴ دلار بوده است. احتمال می دهیم تا ۵۰ روز دیگر، ارزش این ارز به ۸۰ دلار برسد.

مطمئن نیستیم که سرمایه گذاری بر روی این ارز کار درستی است یا خیر. یکی از دلایل سرمایه گذاری افراد بر روی این ارز، حمایت شرکت های ثابت کننده ارزش ارز های دیجیتال است.

کاردانو / دلار

کاردانو در حال گزافه گویی برای حفظ ارزش خود است و کاربران آن در حال ترک کردن این سیستم هستند.

این ارز در حالت صعود بین ۰.۱ تا ۰.۳ دلار است. مقاومت این ارز بسیار پایین است. ما همچنان منتظر بهبود این ارز هستیم و امیدواریم ارزش آن طی سال های آینده افزایش یابد.

مونرو / دلار

مونرو در سه روز گذشته پیشرفت هایی داشته است و به EMA 20 نزدیک شده است. ممکن است مجبور به مقاومت در چنین رمانی باشد.

مقاومت مونرو اکنون مهم ترین ویژگی آن است. خط روند نزولی مونرو نزدیک به ۱۲۰ دلار است. البته انتظار می رود که این ارز تغییرات زیادی نداشته باشد.

پس سرمایه گذاری بر روی این ارز، گزینه ای مناسب است. ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که زمان دقیق نزول این ارز کی است؟

جواب سوال به طور کامل مشخص نیست. مونرو تا کنون نزول زیادی نداشته است.

اتریوم کلاسیک /  دلار

قیمت اتریوم کلاسیک هنوز افزایش چندانی نداشته است. در مقایسه با ارز های دیگر، پیشرفت آن کمی آهسته است.

به همین دلیل سرمایه گذاری بر روی این ارز مشکلاتی را به همراه نخواهد داشت. روند صعودی این ارز بین ۹ تا ۱۳ دلار است.

پیشبینی و تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال ۱۵ شهریور سال ۱۳۹۷
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن