خرید بیت کوین

آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی

خرید بیت کوین با perfect money

در این نوشتار قصد معرفی راه های خرید بیت کوین با پرفکت مانی را داریم. با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

بررسی راه های خرید بیت کوین با پرفکت مانی

در صورتی که تمایل به خرید بیت کوین با پرفکت مانی دارید میتوانید از سایت های زیر کمک بگیرید:

 • Bitsquare.io
 • paxful.com
 • localbitcoins.com
 • BTC-e.com

با استفاده از سایت های ذکر شده میتوان از طریق حساب پرفکت مانی اقدام به خرید بیت کوین کرد. سه سایت bitsquare، paxful و localbitcoins بسیار پرطرفدار بوده و با آنها میتوان بیت کوین را مستقیما از فروشنده خریداری کرد. در صورت خرید بیت کوین با استفاده از BTC-e، فرد نیاز به ارز دلار خواهد داشت.

در این سایت میتوان از یورو و روپیه نیز برای خرید استفاده کرد اما باید توجه داشت که حساب پرفکت مانی تنها از دلار و یورو پشتیبانی میکند.

در هنگام خرید بیت کوین، میتوان روش پرداخت موردنظر را انتخاب کرد و یکی از این روش ها، استفاده از پرفکت مانی میباشد. باید توجه داشت که کارمزد انتقال پول به این حساب ۷٫۵ درصد بوده که مقداری زیاد میباشد.

حتما بخوانید: آشنایی با طرز کار بیت کوین

برای وبسایت های پرطرفداری که به فرد امکان خرید مستقیم از فروشنده را خواهند داد، کارمزد انتقال پول به نوع سایت مورد نظر بستگی دارد.

مزایا و معایب خرید بیت کوین با پرفکت مانی

در حال حاضر تنها مزیتی که این روش پرداخت به همراه دارد، امکان استفاده از پرفکت مانی برای خرید بیت کوین میباشد که این مورد، تنها زمانی مزیت به شمار میرود که فرد اغلب اوقات از این سیستم برای جابجایی پول استفاده کند.

با این حال یکی از معایب خرید بیت کوین با پرفکت مانی وجود تنها امکان استفاده از دلار و یورو بوده که هر دوی آنها کارمزدی ۷٫۵ درصدی را به همراه خواهند داشت.

علاوه بر این، طراحی سایت نیاز به بهبود هایی داشته و برای جذب مشتری بهتر است امکان استفاده از دیگر روش های پرداخت به این سایت اضافه شود.

مزایا:

 • با این روش میتوان بیت کوین را مستقیما از فروشنده خریداری نمود

معایب:

 • کارمزد بالای تراکنش
 • نیاز سایت به بهبود
 • نیاز به تبلیغ بیشتر

روش ۱: خرید بیت کوین از صفحه BUY

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت، میتوانید از منوی بالای صفحه،  دکمه BUY را انتخاب کرده و ارز مورد نظر خود را خریداری کنید.

سپس باید مبلغ ارز خریداری شده را به دلار یا یورو وارد کرده و پس از آن، سیستم بطور اتوماتیک مبلغ بیت کوین خریداری شده با کارمزد را محاسبه خواهد کرد.

سپس باید نوع پرداخت را انتخاب کنید که ما در این آموزش از پرفکت مانی برای خرید استفاده خواهیم کرد. در زیر صفحه میتوانید حداقل و حداکثر مبلغ قابل خریداری را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به خرید مبلغی زیاد، باید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و مبلغ موردنظر را درخواست کنید.

سپس باید اطلاعات پرداخت شامل اطلاعات پرفکت مانی و آدرس کیف پول را وارد کنید. در صورتی که قبلا کیف پول خود را ذخیره کرده اید، میتوانید آن را انتخاب کرده و سیستم  بطور اتوماتیک اطلاعات مربوطه را وارد خواهد کرد.

در این روش از خرید بیت کوین با پرفکت مانی بهتر است قبل از انجام تراکنش از درستی اطلاعات وارد شده مطمئن شوید و سپس با فشردن کلید Send به صفحه پرداخت پرفکت مانی راهنمایی شوید، در این سایت باید اطلاعات حساب خود را وارد کرده و سپس کلید  Make Payment را فشار دهید.

پس از فرستادن اطلاعات پرداخت، باید با کلیک بر روی دکمه View Payment اطلاعات پرداخت خود را تائیید کنید. پس از تایید پرداخت، صفحه پرداخت موفقیت آمیز به شما نمایش داده خواهد شد. پس از پرداخت، ایمیلی حاوی اطلاعات پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

بیت کوین با پرفکت مانی

خرید بیت کوین از طریق صفحه Home

 در این روش پس از ورود به صفحه اصلی میتوانید نوع تراکنش را انتخاب کرده و سپس مبلغ آن را وارد کنید.

پس از آن سیستم مبلغ بیت کوین پرداختی را نمایش خواهد داد. سپس اطلاعات پرداخت را وارد کنید ( در این روش، از اطلاعات پرفکت مانی و حساب بیت کوین استفاده خواهیم کرد) همچنین میتوانید با انتخاب کیف پول های ذخیره شده، اطلاعات آن را مستقیما وارد کنید.

پیش از فرستادن درخواست خرید، ابتدا از درستی اطلاعات  مطمئن شوید. بر روی دکمه Send کلیک کنید تا به صفحه  پرداخت هدایت شوید. در این صفحه میتوانید روش پرداخت را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه Make Payment کلیک کنید.

مقاله ویژه: انواع کیف پول های بیت کوین

پس از پر کردن اطلاعات پرداخت، با فشردن دکمه View Payment آن را مشاهده و تایید کرده و سپس میتوانید پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن پرداخت را مشاهده کنید. پس از این، ایمیلی حاوی اطلاعات پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

چگونه میتوان بیت کوین خرید؟

بیت کوین را میتوان هم از طریق تبادل و هم بصورت مستقیم از افراد خریداری کرد.

برای خرید بیت کوین روش های زیادی از قبیل پول نقد تا انتقال کارت به کارت وجود دارد. حتی میتوان از طریق دیگر ارز های رمزی اقدام به خرید بیت کوین کرد. با این حال، این روش ها بستگی به مکان و کشور شما خواهند داشت.

 1. کیف پول خود را ایجاد کنید

ابتدا باید برای ذخیره پول خود، یک کیف پول تهیه کنید. این کیف پول هم میتواند آنلاین باشد( مانند جزئی از خدمات یک فروشگاه) و هم میتواند در رایانه، گوشی، حافظه فلش و یا کیف پول های کاغذی ذخیره شود. برای شناخت بهتر این کیف پول ها و انتخاب مناسب ترین آنها، بهتر است ابتدا درباره آنها تحقیق کنید.

درباره کیف پول های موجود در اینترنت و دیگر راهنمایی ها میتوانید به اینجا و اینجا مراجعه کنید.

یکی از مهمترین قسمت های هر کیف پول، امن نگه داشتن رمز آن میباشد. زیرا در صورت فراموش شدن این رمز، شما تمامی بیت کوین های خود را از دست خواهید داد.

خرید آنلاین بیت کوین

 1. در یک سایت تبادل ارز اقدام به ایجاد حساب کنید

این سایت ها برای شما اقدام به تبادل خواهند کرد. در حال حاضر بسیاری از این سایت ها را میتوان در اینترنت یافت که هر کدام از آنها، دارای امنیت و امکانات متفاوتی میباشند. با این حال بهتر است قبل از انتخاب سایت، درباره آن تحقیق نمایید. سپس میتوانید بر اساس مکان زندگی خود، از بین ارز های موجود، ارز مورد نظر خود را برای تبادل انتخاب کنید.

در حال حاضر بزرگترین سایت تبادل بیت کوین با دلار، سایت Bitfinex  میباشد. به علت اینکه این سایت بیشتر بر روی تبادلات زماندار تمرکز دارد، میتوان از دیگر سایت ها همانند CoinBase، BitStamp و Polonix برای تبادلات مقادیر کم ارز استفاده نمود. (توجه داشته باشید که در حال حاضر کارمزد تبادلات بیت کوین بسیار بالا بوده و بهتر است در انتخاب این ارز به عنوان ارز مقصد تامل داشته باشید.)

بسیاری از سیستم های تبادل با امکاناتی مانند KYC و AML همراه بوده و برای ثبت نام از سیستم تایید هویت بهره خواهند برد. این سیستم معمولا برای ثبت نام به عکسی از کارت ملی فرد و آدرس فیزیکی او نیاز خواهد داشت.

حتما بخوانید: استخراج بیت کوین

اکثر سیستم های تبادل دارای امکان پرداخت با کارت بانکی میباشند. برخی نیز دارای درگاه پرداخت Paypal هستند. اغلب این سیستم ها برای تبادل ارز، درصدی از مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت خواهند کرد.

هریک از این سیستم ها پروسه تبادلات خاص خود را دارند. با این حال تمامی آنها باید به شما اطلاعات کافی در مورد تبادل بدهند. در غیر این صورت بهتر است از سرویس دیگری استفاده کنید.

پس از اینکه سیستم پول پرداختی را دریافت کرد، اقدام به خرید بیت کوین کرده و آن را در کیف پول پیش فرض شما قرار خواهد داد. این کار به علت محدودیت منابع ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. پس از اتمام تبادل قادر خواهید بود ارز خود را به کیف پول دیگری انتقال دهید.

خرید نقدی خرید بیت کوین

 1. انتخاب روش خرید

سیستم هایی مانند LocalBitcoins به شما در یافتن فروشنده های بیت کوین در نزدیکی تان کمک خواهند کرد. سیستم LibertyX نیز، لیست فروشندگان و خریداران موجود در آمریکا را به شما نشان خواهد داد.

سیستم هایی مانند WallofCoins، Paxfuk و bitQuick، شما را به نزدیک ترین بانک ارجاع داده و شما پس از واریز پول به حساب آنها، ارز مورد نظر را دریافت خواهید کرد. برای خرید بیت کوین، میتوان از دستگاه های خودپرداز نیز استفاده کرد.

این دستگاه ها نیز همانند ATM های بانکی، از کارت شما و آدرس کیف پول شما برای انتقال بیت کوین استفاده خواهد کرد. سیستم Coinatmradar میتواند به شما در یافتن این ATM ها کمک کند.

آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن