بیت کوین

بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین

آشنایی و بررسی منتخب نرم افزار های استخراج بیت کوین

برای انتخاب بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین در این راهنما با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی ۵ مورد از بهترین قطعات نرم افزار های استخراج بیت کوین می پردازیم.

همچنین ویژگی های مختلف نرم افزار Minecraft بیت کوین را با هم مقایسه خواهیم کرد و در نهایت شما می توانید ایده مناسبی داشته باشید که کدام نرم افزار برایتان بهترین است.

نرم افزار های استخراج بیت کوین کدامند؟

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

البته قابل ذکر است که بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین به بسیاری از عوامل مختلفی بستگی دارد.  این نکته حائز اهمیت است که در مورد نوع سیستم عاملی که در حال اجرا هستید، فکر کنید. ( برنامه های استخراج بیت کوین ویندوز ۱۰ می توانند بسیار متفاوت با Mac OS  باشند)

این بدین دلیل است که برخی از نرم افزار های استخراج بیت کوین به شما این امکان را می دهند که به معامله ارزهای دیجیتال خود بپردازید و یا حتی دو تا ارز را هم زمان با هم معامله کنید.

در بخش اصلی راهنما، مقایسه بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین موجود است. این بخش شامل اطلاعات مفید و اندک در مورد پنج بخش عمده از نرم افزار می باشد که در حال حاضر برای استخراج بیت کوین در نظر گرفته شده است.

Multiminer  CGMiner  BFGMiner  BitMiner Easyminer  را به شما معرفی می کنیم. این راهنمای مختصر هر کدام از این  قطعات نرم افزار Minecraft بیت کوین را ارائه می دهد.

همچنین یک سناریو یا کاربری را در نظر می گیریم که برای همه مناسب است و  بالاخره راهنما با ارائه جدولی به پایان می رسد.

به طوری که می توانید  مشخصات هر برنامه را به روشن ترین شیوه ممکن بررسی کنید. همچنین یک لینک برای دانلود هر قطعه نرم افزاری وجود خواهد داشت.

استخراج ارز دیجیتال چیست؟

ابتدا با یک مبحث کوتاه در مورد استخراج ارزهای دیجیتال آغاز می کنیم.

نقش استخراجی ارز دیجیتال به منظور بررسی معاملات انجام شده، در یک شبکه کریپتو کارنسی می باشد. این کار به روشی امن و مناسب در شبکه ای مانند شبکه بیت کوین قابل انجام است.

سیستم های کامپیوتری باید رشته هایی از کاراکتر ها را که هش نامیده می شوند را شناسایی کنند. این فرآیند شناسایی به عنوان” اثبات کار “شناخته می شود

اثبات کار چیزی است که امنیت شبکه را تامین می کند. واضح است که این روش کاملا روش امنیتی قوی می باشد. زیرا در طول ۹ سال هر گونه حمله یا هر گونه شکاف امنیتی در شبکه بیت کوین هرگز موفقیت آمیز نبوده است.

در چنین شبکه ای که میلیارد ها دلار ارزش دارد، داشتن امنیت قطعا امری حیاتی است.

حتما بخوانید: بیت کوین ماینینگ چیست؟

استخراج مختلف ارزهای دیجیتال می تواند از طریق انواع مختلف سخت افزاری انجام شود که عبارت اند از:

  •  CPU ها (واحد پردازش مرکزی)
  •  GPU ها (واحد پردازش گرافیکی)
  • ASiC ها (مدار های مجتمع ویژه کاربردی)

هر کدام از این ها می توانند شمار مشخصی از شناسایی ها را در یک زمان داده شده هش انجام دهند. این هش ریت از سخت افزار نامیده می شود.

CPU ها معمولا کمترین هشریت را ارائه می دهند. (شناسه های کمتر در هر ثانیه). در عین حال ASIC ها بیشترین هشریت را ارائه می دهند و بالاخره GPU ها جایی در وسط قرار دارند.

با تمام این اوصاف ASIC ها تا حد زیادی گران ترین واحد استخراج ارز دیجیتال به شمار می آیند که در وهله اول واحد هایی برای خرید و در حال اجرا می باشند که آن ها به برق زیادی نیاز دارند.

اگر نیم نگاهی به شرایط خوب بیت کوین در گذشته داشته باشیم، می بینیم که پردازنده ها به اندازه کافی قدرتمند بودند تا توانستند بیت کوین را بفروشند. با این حال که استخراج بیت کوین محبوب تر شده است، رقابت برای CPU ها و یا حتی GPU ها بسیار سود مند تر شده است.

 در نتیجه ملاحظه می کنیم که استخراج بیت کوین به طور انحصاری توسط دستگاه های ASIC انجام می شود.

انتخاب بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین نیز به اهداف شما بستگی دارد.

نرم افزار های استخراج بیت کوین توسط یک کامپیوتر متقابلا با سخت افزار استخراج استفاده می شوند که دستگاه های مختلفی را برای شما کنترل می کند و آن ها را به بخش خاصی از اشتراک هدایت می کند. در نهایت بهترین نرم افزار استخراج اتربیت کوین شما به چند عامل بستگی دارد.

پیش شرط های انتخاب بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین

آیا می خواهید بیت کوین را منحصرا یا به صورت آلت کوین بگذارید.؟ پس از آن چه قطعاتی از سخت افزار را در اختیار دارید؟

در نهایت مهارت زیادی در استفاده از فرماندهی برای اجرای برنامه ها دارید. بهتر است از یک رابط کاربری گرافیکی استفاده کنید.

همچنین به عنوان یک برنامه ای جالب با کلید هایی راحت که برای کلیک کردن نشانه گذاری شده است نیز شناخته شده است.

برای اهداف این مقاله فرض بر این است که بیت کوینی داشته باشید، بنابرین احتمالا یک قطعه سخت افزاری ساخته شده است. (ASIC). نمونه هایی از آن شامل، Antminer s9 از Bitmain ، Avalon6 و Bitfury B8 می باشد.

این قطعه سخت افزاری که برای بیت کوین ساخته شده است نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا سایر ارزهای دیجیتال دیگری مانند Digibyte و Peercoin را نیز به کار گیرد. در حقیقت آن ها می توانند هر نوع کریپتو کارنسی را که از الگوریتم SHA256 استفاده می کنند نیز استخراج کنند.

در واقع ASIC های مختلفی وجود دارد که برای الگوریتم های دیگری نیز طراحی شده اند.

برای مثال، Litcohn و DOGE باید با استفاده از سخت افزار ASIC استخراج شوند. با تمام این تفاسیر این مقاله در مورد سخت افزار یا سایر ارزها نیست. با در نظر گرفتن آن چه که ذکر شد، بیایید به بررسی آن ها بپردازیم.

حتما بخوانید: آشنایی با طرز کار بیت کوین

در بین نرم افزار های استخراج بیت کوین ، نرم افزار MultiMiner یک قطعه نرم افزار استخراجی مبتنی بر رابط گرافیکی (GUI) است که به عنوان یک قطعه نرم افزار استخراج بیت کوین ویندوز ۱۰ توسعه داده شده است.

این امکان وجود دارد که آن را با Linux یا MacOS استفاده کنید. اما در واقع به نرم افزار اضافی نیاز دارد.

به لطف رابط گرافیکی آن، MultiMiner بسیاری از استخراج کنندگان برگزیده و تازه کار را در معرض قطعه نرم افزاری استخراج قرار داده است که اساسا BFGMiner تنها با ظاهری کاربر پسند مشاهده می شود. این نرم افزار بر اساس آن دارای ویژگی های پیشرفته ای است.

هنگام استفاده از نرم افزار MultiMiner در واقع همه چیز ساده و راحت می باشد.

پس از این که برنامه را با موفقیت نصب کردید، MultiMiner شما را راهنمایی می کند که دقیقا چگونه به یک معدن استخراج وصل شوید و این شامل دستور شما می باشد وقتی که وارد هر قطعه از اطلاعات مرتبط با استخراج مورد استفاده می شوید.

علاوه بر این، تمام شرایط بالقوه پیچیده به راحتی توضیح داده می شود. به همین دلیل می توانیم Multiminer را با اطمینان به افرادی توصیه کنیم که حداقل از نا آزموده ترین استخراج کنندگان کریپتو کارنسی باشند.

بعد از این که از طریق فرآیند راه اندازی هدایت شدید، MultiMiner برای نرم افزار را جستجو کنید.

بدین ترتیب جزئیات هر دستگاهی را که بتواند انتخاب کند، در فهرست قرار می دهد. نمونه هایی از این جزئیات عبارت اند از:

قدرت متوسط هش کردن دستگاه و استخری که به آن متصل است. علاوه بر این، سود پیش بینی شده که می توانید تولید کنید نیز نمایش داده می شود.

MultiMiner همچنین قادر به اتصال معادن متعددی می باشد. حتی گزینه ای در آن وجود دارد که دستگاه به طور خودکار سکه های سود آوری را در زمانی معین استخراج کند یا برای کسانی پیشنهاد می شود که کمترین مشکل را داشته باشند.

این نرم افزار های استخراج بیت کوین کاملا رایگان است. اما گزینه ای برای ارسال ۱% سود استخراج به طور مستقیم به توسعه دهنده وجود دارد که البته کاملا داوطلبانه است و شما می توانید در این مورد تصمیم بگیرید که سود را برای یک هفته یا یک ماه بفرستید و سپس کمک مالی را غیر فعال کنید.

البته کاملا به نظر شما بستگی دارد. ایا MultiMiner برایتان مناسب است؟ پس حتما آخرین نسخه را دانلود کنید.

CGMiner برای کاربران کامپیوتر های پیشرفته مناسب ترین است

یکی از رایج ترین قطعات نرم افزار استخراج، CGminer بیت کوین مبتنی بر Linux می باشد. مدت زمان شکوفایی آن در عرصه استخراج تقریبا شش سال می گذرد.

این نرم افزار های استخراج بیت کوین نیز به طور کامل در زبان برنامه نویسی C رمز گذاری شده است. بدین معنی که با تمام سیستم عامل سازگار است و نیز بر اساس رمز CPUMiner نرم افزار استخراج اولیه می باشد.

CGMiner از رابط خط فرمان استفاده می کند و معادن و دستگاه های مختلف استخراج را پشتیبانی می کند.

در واقع، CGMiner یک خط رابط کاربر پسند است. از دستورات یک صفحه کلید ساده برای تغییر تنظیمات مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال از آن جا که هیچ رابط کاربری گرافیکی ارائه نمی دهد، احتمالا یک قطعه از نرم افزار استخراج بیت کوین محسوب می شود که برای کاربران پیشرفته بهترین نوع  ذخیره شده به شمار می آید.

اگر چه CGMiner تا حدود زیادی طراحی شده است، طوری که با ابزار های استخراج نرم افزار مورد استفاده قرار گیرد، ولی می توانید از دستگاه های سخت افزار استخراج  GPUs  و یا حتی CPUs استفاده نمایید.

علیرغم این واقعیت ذکر شده، که با اکثر سیستم عامل ساز گاری دارد، اما باید اشاره کرد که CGMiner برای نصب روی دستگاه های ویندوز ۱۰ دشوار است. نرم افزار های آنتی ویروس های مختلف سعی می کنند تا دانلود را مسدود کنند.

پیشنهاد ویژه: آموزش خرید بیت کوین با کارت اعتباری

چنان چه از صفحه نمایش های سیاه و سفید با متون غیر قابل درک سر در نمی آورید، CGMiner ممکن است برایتان کار آمد باشد که می توانید آن را به راحتی دانلود کنید.

همچنین اگر باعث سردرگمی شما می شود، شاید بخشی از نرم افزار استخراجی بیت کوین گرافیکی(GUI) بتواند انتخاب بهتری برایتان محسوب شود.

BFGMiner – بهترین استفاده برای استخراج اختصاصی ASIC

BFGMiner بسیار شبیه به CGMiner می باشد. با این حال به جای پشتیبانی از GPU و CPU آن را به شکل واحد هایی متحد و خاص طراحی کرده ایم.

همین امر باعث می شود آن را برای استخراج بیت کوین و یا دیگر کریپتو کارنسی ها که برای ASIC مقاوم نیستند نیز به کار بریم. همچنین برای هر پولی که از الگوریتم استخراج SHA256 استفاده می کند، بسیار عالی است.

BFGMiner برای سیستم عامل های Mac ، Windows و Linox نیز در دسترس است.

این نرم افزار برای سفارش مشتریان مفید به نظر می رسد که شامل استفاده از رابط راه دور و کنترل سرعت فن در صورت نیاز است.

کاربران می توانند از BFGMiner جهت اتصال از چندین استخر استخراج استفاده کنند و حتی استخر هایی که به هر دلیلی قابل دسترسی نیستند، را متوقف کنند.

این روش برای صرفه جویی در هزینه های الکتریکی کمک موثری است. بدین معنی، زمانی که نرم افزار های استخراج بیت کوین نمی تواند با یک استخر برای سود حاصل از تولید نیز ارتباط برقرار کنند، کاربران استخراج کننده پول را هدر نمی دهند.

BfGMiner و CGMiner ممکن است به طور کامل مبتنی بر متن باشد. اما با توجه به نظرات کاربران نیز طراحی شده است.

البته این بسیار قابل درک است و استفاده از کلید های میان بر باعث می شود تا ساختار های خاصی به صورت سریع و آسان انجام شود.

طبق گفته، هنوز هم برای کسانی که برای استفاده از دستورالعمل ها نیز تجربیات کمتری دارند، نمی تواند مناسب باشد.

چنان چه بخواهید BFGMiner را به عنوان قطعه ای از نرم افزار استخراج بیت کوین خود استفاده کنید، می توانید آن را در این جا نیز دریافت کنید.

این یک تکه از نرم افزار معدن بیت کوین رایگانی است که کاملا منبعی باز می باشد.

EasyMiner به صورتی خودکار در اولین حالت بارگذاری شده است که در حالت Mony Maker وارد می شود این بلافاصله یک کیف پول Litecoin ایجاد می کند و معدن را با استفاده از CPU دستگاه خود در یک معدن خصوصی ایجاد می کند که البته بیشتر نشان از کسب درآمد کاربران می باشد.

مشکل فعلی معادن Litcoin این است که نمی توانند سودی ایجاد کنند.

همان طور که از نرم افزار استخراج بیت کوین با رابط کاربری انتظار می رود، داشبورد EasyMiner نیز به گونه ای طراحی شده است که حرکت را آسان می کند.

شما می توانید استخر های استخراجی مورد استفاده را تغییر دهید. تنظیمات شبکه را تعیین کنید و همه کیف پول های کریپتو را با یک کلیک مشاهده کنید.

اگر چه این نرم افزار برای استفاده از CPU و GPU مناسب است، ولی EasyMiner همچنین می تواند از طریق سخت افزار پیشرفته تری ارزها را استخراج کند. کسانی که به دنبال یک برنامه ساده برای کار با یک واحد ASIC هستند، تحت تاثیر قرار می گیرند.

EasyMiner می تواند به طور هم زمان CGMiner و CPUMiner  را اجرا کند. این بدان معناست که CPU یا GPU شما روی Litcoin متمرکز می شود و ASIC شما (در صورت داشتن یک) روی بیت کوین استخراجی تمرکز خواهد کرد.

حتما بخوانید: آموزش خرید بیت کوین با پی پال (PayPal)

هنگام استفاده از Easyminer با ویندوز ۱۰ مشکلی وجود ندارد. برخی از برنامه های آنتی ویروس، فایل های مرتبط با آن را حذف می کنند.

این بدان دلیل است که شبیه یک برنامه مخرب است که می تواند بر روی یک کامپیوتر بدون دانش کاربر نصب شود.

این بد افزار همان طوری که شناخته شده است، می تواند  برای آن هکری که ایجاد شده، کریپتو کارنسی را انجام دهد.

اگر فکر می کنید EasyMiner بهترین قطعه نرم افزار استخراج بیت کوین برای شما می باشد، می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید.

چنان چه به دنبال نرم افزار های استخراج بیت کوین رایگانی هستید، باید گفت کاملا خوش شانس هستید و این منبع باز می باشد.

برای نصب سریع BitMinter بهترین گزینه است.

پس از نرم افزار استخراج بیت کوین، Bitminter است. این نرم افزار با استفاده از استخر استخراج مخصوصی است که به راحتی همان نام را داراست. نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است

BitMinter حامی تمام سیستم عامل های Windows ،Mac OS ، و Linux است. از آن جایی که برای استفاده با استخر خود طراحی شده است، روند راه اندازی آن بسیار سریع است. به محض این که با استخر ثبت نام کردید، نرم افزار   را نصب کنید.

این نرم افزار کاملا رایگان است. با این حال استخر BitMinter هزینه ۱% آن ها به عنوان کمیسیون برای استخراج معادن برای آن ها است که یکی از کمترین هزینه های استخراج معادن است.

اگر شما متقاعد شده اید و می خواهید BitMinter  را امتحان کنید می توانید مشتری را در این جا دانلود کنید.

در این جا مشتری Bitminter با آن همه شهرتش، با توجه به اندازه گیری قدرت سنج اسپیدومتر آن را چگونه ارزیابی می کنید؟

نتیجه گیری در مورد برنامه های استخراج بیت کوین

این راهنما امروزه به صورت بخش های بالایی از نرم افزار استخراج بیت کوین، در دسترس است. بهترین قطعه نرم افزار استخر برای شما بستگی به شرایط منحصر به فرد نیز دارد.

که شامل، سخت افزاری است که شما از آن استفاده می کنید و یا سیستم عاملی که قصد استفاده از نرم افزار آن را دارید، و یا حتی تخصص شما از کامپیوتر، می باشد.

برای تصمیم گیری در مورد بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین چند سوال وجود دارد که می توانید از خودتان بپرسید

آیا می خواهید بیت کوین را انتخاب کنید؟ امیدواریم پاسخ مثبت باشد. زیرا در غیر این صورت این راهنما زمانتان را به هدر خواهد داد.

  • آیا شما نیاز به نرم افزار استخراج بیت کوین ویندوز ۱۰ دارید، یا از یک سیستم عامل دیگری استفاده می کنید؟
  • برای استفاده از کامپیوتر چقدر مهارت دارید؟ آیا فکر فرماندهی باعث می شود تا زندگی روزمره شما را تحت تاثیر قرار دهد؟
  • آیا به دنبال نرم افزار استخراج بیت کوین رایگانی هستید که بتوانید با هزینه استخراج، معادن کمتری را استفاده کنید؟
  • شما از چه نوع سخت افزاری استفاده می کنید. CPU GPU  ASIC

پاسخ به این سولات همراه با راهنمای مفید و ارزنده در تصمیم گیری این که چه بخشی از نرم افزار استخراج بیت کوین را استفاده می کنید، کمک شایانی می کند.

بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن