بیشتر بدانید

وی چین چیست؟

آشنایی با VeChain

توضیح کارایی دقیق وی چین کار چندان ساده ای نیست. البته طبق نوشته وب سایت Vechain

با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

وی چین چیست؟

وی چین یک پلتفرم جهانی و برجسته مبتنی بر بلاکچین برای محصولات و اطلاعات است. در حال حاضر شرکت های معدودی وجود دارند که وابسته به صنعت بلاکچین هستند.

در این وب سایت اشاره به قدرت بلاکچین در ایجاد یک اکوسیستم تجاری نشده است اما این سیستم بر مسائل مربوط به مقیاس پذیری که یک نشان مثبت است توجه زیادی دارد.

بیشتر افراد تمایل دارند پی ببرند که آیا وی چین یک محصول کارآمد در اختیار دارد یا خیر.بسیاری از خطرات مربوط به بلاکچین در این مرحله چیزی بیش از اثبات مفهوم نیستند.

حتما بخوانید: بیت کوین چیست؟

عملکرد VeChain با سایر پلتفرم ها متفاوت است. سه محصولی که توسط این بلاکچین توسعه یافته اند بر روی سه بازار کاملا متفاوت تمرکز دارند.

لازم به ذکر است که شرکت ها قصد دارند از این بلاکچین در سایر موارد به جز موارد مالی نیز استفاده کنند.

یک سرویس درگاه API وجود دارد که توسط یک شرکت چینی در جهت واردات کالا مورد استفاده قرار میگیرد.

برخی از افراد استفاده از بلاکچین در زمینه صنعت را نیز امتحان می کنند به علاوه وی چین توسط PriceWaterhouseCoopers برای سرویس های شخص ثالث که در زمره توانایی های این تکنولوژی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

به نظر می رسه که VeChain در بخش فضای داده توزیع شده علوم کشاورزی Liaoning Academy نیز نقش دارد.

تمامی این پروژه ها کارایی و فواید منحصر به فرد خود را دارند اما این لزوما بدین معنا نیست که مورد تایید همگان هستند.

حتما بخوانید: اتریوم چیست ؟

نظارت داشتن بر عملکرد VeChain در طولانی مدت ایده جالبی است اما در حال حاضر به نظر می رسد که VeChain دقیقا همان کاری را انجام می دهد که برای آن تبلیغ کرده است. برای ارائه این بلاکچین به عموم مردم هنوز راه درازی در پیش است.

آینده وی چین

معمولا افراد تمایل دارند که از برنامه های آینده پروژه های مبتنی بر بلاکچین آگاه شوند و وی چین نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به نظر میرسد که به زودی یک برند جدید با نام VeChain Thor Blockchain مسئولیت این پروژه را به عهده می گیرد و پس از آن توکن های VEN می توانند به توکن های VET تبدیل شوند به علاوه یک مدل اجماع اثبات امنیت ارائه می شود تا اطمینان حاصل شود که پیشرفت های آینده VeChain همتراز با VeChain Foundation هستند.

وی چین چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن