بیشتر بدانید

پاپیولوس چیست؟

بررسی Populous

پاپیولوس (Populous) یک پلت‌فرم مالی همتا به همتا است (P2P) که در حال جهانی شدن است و در حال حاضر یک بخش محلی و محدود بازار را پوشش می‌دهد. PPT یک پلت‌فرم معاملاتی جهانی که براساس تکنولوژی بلاک چین ساخته شده، تا برای شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) یک راهکار موثر برای شرکت در تامین مالی صورتحساب را فراهم کنند.

در بررسی پاپیولوس با سایت فارس کریپتو همراه باشید.

پاپیولوس چیست؟

پلت‌ فرم آنلاین پاپیولوس در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد. PPT برای این در نظر گرفته شده تا صورتحساب پرداخت‌های همتا‌به‌همتا را ارائه دهد. Populous اولین و تنها پلت‌فرم مبتنی بر اتریوم است که به طور خاص، برای تهیه صورتحساب از مبادلات تجاری طراحی شده است.

پاپیولوس یک فاکتور و قرارداد تجاری است که با یک توکن به اشتراک گذاشته می‌شود و در محیط تجاری برای سرمایه‌گذاران و فروشندگان، صورتحساب را به صورت سراسری به نمایش می‌گذارد

داشتن جریان نقدی منسجم یک مشکل جدی در بسیاری از SME ها است. پرداخت صورتحساب های با تاخیر، تجارت های کوچک سالانه تا بیش از ۲ میلیارد دلار در انگلستان از طریق ارزها و فرصت های از دست رفته هزینه دارد.

با استفاده از سرمایه گذاری صورت حسابی، سرمایه گذاران می توانند صورتحساب های مهم خود را با تخفیف به فروش برسانند تا به سرعت مقداری پول نقدی را آزاد کنند.

حتما بخوانید: آشنایی با تکنولوژی بلاکچین

فردی که فاکتور را خریداری می کند به طور موثر آن را می گیرد و  پول دریافت می کند. زمانی که پاپیولوس  از تکنولوژی بلاکچین ، داده های XBRL و فرمول Altman Z-score استفاده می کند، به گسترش مالیات صورتحساب در سطح جهان و ایجاد یک سیستم کمک می کند.

پاپیولوس چطور کار می کند؟

 در میان مردم، خریداران و فروشندگان ،فاکتورها را از طریق مزایده ها با استفاده از قراردادهای هوشمندانه مبادله می کنند.

برای فروش فاکتور، ابتدا باید شرکت خود را ثبت کنید. سپس آن را در حساب خود نگه دارید تا زمانی که از مدیر پاپیولوس تاییدیه دریافت کنید.

هنگامی که مدیر شما را به عنوان فروشنده تأیید کند، می توانید یک فاکتور را ارسال کنید و حداقل هدف فروش را تعیین کنید. در این قسمت نیز به تصویب مدیر نیاز دارید.

Populous در یک کلام

تکنولوژی بلاچین در بخش مالی هیچ چیز جدیدی نیست. در حقیقت، پروژه ها و شرکت های مختلف امیدوارند که در این زمینه تاثیر قابل توجهی داشته باشند.

Populous

پاپیولوس خود را به عنوان یک پلتفرم مالی فرد به فرد با جاه طلبی های جهانی قرار می دهد. به طور خاص، این پروژه یک پلت فرم معاملاتی فاکتور جهانی است که بر روی تکنولوژی منحصر به فرد توزیع شده، ساخته شده است.

در فرم فعلی، امور صورتحساب یک بازار بسیار شکننده و محدود است که دسترسی جهانی ندارد. پاپیولوس قصد دارد آن را در سال های آینده تغییر دهد.

به راحتی می توانید کلمات “تجارت فاکتوری” و “بلاک چین” را در کنار هم قرار دهید. ایجاد یک platform که در واقع یک سرویس نوآورانه را فراهم می کند کاملا متفاوت است.

هدف پاپیولوس این است که اهرم بلاک چین و امنیت، شفافیت و سرعت آن را تأمین کند. بعلاوه، این پروژه ،تکنولوژی قراردادی هوشمند،  کوئین ها و خیلی موارد دیگر را فراهم خواهد کرد.

در واقع حذف نیاز به اشخاص ثالث یا واسطه ها فقط می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد.

پاپیولوس برای ارائه ی یک مدل تجاری سرعت بالا و کم هزینه ،برای تجارت فاکتورهای جهانی ،تلاش می کند.

کاربران پاپیولوس از فوریت مالی، قراردادهای هوشمند خودمختار و یک سرویس کاملا خودکار برای جمع آوری و دریافت پرداخت ها، بهره خواهند برد.

علاوه بر این، فروشندگان و خریداران فاکتور می توانند با یکدیگر بدون در نظر گرفتن مکان و بدون نیاز به واسطه، ارتباط برقرار کنند.

این اولین بار نیست که همه فاکتورها بر روی بلاکچین اتریوم آپلود می شوند، تا اطمینان حاصل شود که  تغییر ناپذیر هستند.

کل اکوسیستم پاپیولوس از داده های XBRL برای دسترسی و ارزیابی صورتهای مالی برای فروشندگان صورتحساب استفاده می کند. بیش از ۱۵۰۰ داده برای تجزیه و تحلیل ریسک یک شرکت یا فرد استخراج می شود.

با ترکیب این داده ها با قراردادهای هوشمند و Altman Z-Scores، یک سیستم رتبه بندی اعتباری اعمال خواهد شد. سیستمی مانند پاپیولوس قادر نخواهد بود بدون سیستم اعتباری واقعی اعتباری به دست بیاورد، زیرا اعتماد هنوز  عاملی مهم است، حتی در محیطی که به اعتماد نیازی نیست.

پاپیولوس چیست؟
امتیاز دهی به پست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن